Gosia Baczyńska podbiła Paryż
ONS

Baczyńska rzuciła Paryż na kolana. Jej kolekcję będą pokazywane co roku

Gosia Baczyńska podbiła Paryż
ONS

2 października Gosia Baczyńska zadebiutowała podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Polska projektantka swoim pokazem zamknęła jedną z najbardziej prestiżowych modowych imprez na świecie. Jest to również największy sukces w historii naszej rodzimej branży modowej.

Na paryskim wybiegu Gosia pokazała swoją ostatnią kolekcję na wiosnę/lato 2014 "I Feel Love", która swoją premierę miała na początku lata podczas wielkiego pokazu w Warszawie. Polska projektantka po pokazie we Francji zebrała owacje na stojąco, a recenzje jej projektów pojawiły się w wielu modowych serwisach internetowych na całym świecie.

- To wielkie wydarzenie, a tym samym wielki stres i wielka odpowiedzialność. Potrzebuję trochę czasu, żeby ochłonąć. Jeszcze to do mnie nie dotarło. Dopiero, gdy opadną emocje, zrozumiem, jak wielkim osiągnięciem w mojej karierze jest ten pokaz - przytacza słowa Baczyńskiej po pokazie serwis TVN24.pl


Baczyńska w Paryżu odniosła prawdziwy sukces. Polska projektantka została bowiem wpisana na stałe do oficjalnego programu Fédération Française du Prêt-à-Porter i od tej chwili jej projekty mogą pokazywać się regularnie podczas kolejnych edycji tygodnia mody. Jak podaje TVN24.pl Gosia w marcu przyszłego roku pojawi się w stolicy Francji z kolekcją inspirowaną polskością.

Gratulujemy ;)

Zobacz: Baczyńska żali się na gwiazdy: Wszystko wypożyczają

Tak wygląda apartament zaprojektowany przez Gosię Baczyńską:

Więcej na temat Gosia Baczyńska Fashion Week
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59