Joanna Koroniewska
ONS

Święta lada dzień, więc jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla dzieci, podsuwamy podpowiedź Joanny Koroniewskiej. Redakcja BabyOnline.pl zapytała aktorkę o plany na Boże Narodzenie. Pomimo natłoku zajęć gwiazda stara się znaleźć czas dla córki i pokazać jej święta od najlepszej strony.

- Każde święta spędzam z bliskimi i bardzo rodzinnie. I zależy mi na tym, żeby te święta były świąteczne poprzez atmosferę, którą przygotowuję. Kiedy urodziło się dziecko to tak naprawdę robimy wszystko, żeby jakieś ozdoby, pomysły na pieczenie ciasteczek, to wszystko co mi się marzyło, że kiedyś będę robić wkracza do mojego życia, ale jest to bardzo trudne.


Joanna przyznała się też, że list do św. Mikołaja od małej Janki został już wysłany. Niestety, ale wbrew pozorom ciężko jest kupić to, o czym marzy dziewczynka:

- Na dole trwa dyskusja na temat tego, dlaczego tylko tyle prezentów i dlaczego tylko te św. Mikołaj może dać. Różnie bywa z kupowaniem prezentów, ponieważ w tej chwili problem zaczyna się już w listopadzie.


Ulubionym prezentem Koroniewskiej była Barbie. Podobnie jest w przypadku jej córki:

- Lalki Barbie to było najfajniejsze i najlepsze, i tak zostało, bo kontynuacja jest w rodzinie. Powiedziałam, że zrobiłam reklamę Barbie, ale teraz wydaję majątek na kolejne, więc tak naprawdę nie wiem czy mi się to opłaciło, ale rzeczywiście jest to fantastyczna sprawa. Mimo że plastikowe, że tandetne i świecące, w różowym kolorze... Im bardziej tandetne, tym lepsze dla dziecka.


A wy co chcielibyście znaleźć pod choinką?

Sylwestrowe stylizacje Koroniewskiej i Dowbora: