Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od jakiegoś czasu przebywają na Półwyspie Iberyjskim, gdzie kupili dom. Teraz aktorka szczerze opowiedziała o codziennym życiu na południu Europy. Jak upływają dni jej, Maciejowi Dowborowi i ich dzieciom? Słuchając aktorki, naprawdę można się rozmarzyć!

Reklama

Joanna Koroniewska o życiu codziennym w Hiszpanii

Joanna i Koroniewska i Maciej Dowbor to duet, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Oprócz realizacji działań zawodowych, ta dwójka zasłynęła m.in. z organizacji "Domówek u Dowborów", czyli instagramowych live'ów zapoczątkowanych podczas pandemii. Również teraz media społecznościowe są ważną formą kontaktu aktorki i prezentera z fanami - Koroniewska i Dowbor regularnie pokazują swoją codzienność, a ostatnio fani mogą oglądać wiele kadrów ze słonecznej Hiszpanii. Nie jest bowiem tajemnicą, że małżeństwo ma tam nieruchomość.

Czy życie na południu Europy różni się od codzienności nad Wisłą? W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Joanna Koroniewska rozwiała wątpliwości na ten temat.

Tutaj żyjemy zupełnie inaczej, to znaczy: od tenisa do tenisa, od dobrego obiadu nad morzem do ugotowania obiadu nad basenem, od spotkania z jednymi przyjaciółmi do spotkania z drugimi przyjaciółmi (...) tak można żyć
- powiedziała Koroniewska dla ''DDTVN''.
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Instagram@joannakoroniewska

Zobacz także: Wykorzystano Joannę Koroniewską. Sprawa jest poważna "tragiczne konsekwencje"

Mogłoby się wydawać, że życie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w Hiszpanii to prawdziwa bajka. Zdaniem aktorki, taka codzienność ma jednak pewien "mankament".

Zobacz także
Jest jedna minusowa sytuacja takiego życia: trochę nie bardzo chce się pracować
- dodała żartobliwie Joanna Koroniewska.

Fani, którzy śledzą profile Koroniewskiej i Dowbora w mediach społecznościowych mogą jednak odnieść całkiem inne wrażenie - w jednym z najnowszych wpisów aktorki mowa o "sekretnym projekcie", który właśnie realizuje.

Joanna Koroniewska i Maciej dowbor
joannakoroniewska/Instagram

O ile Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mogą realizować swoje projekty w słonecznej aurze, tego samego z pewnością nie może powiedzieć Katarzyna Dowbor, którą czeka debiut w "Pytaniu na śniadanie". Przed prezenterką wiele zawodowych wyzwań!

Zaskoczyło Was wyznanie Joanny Koroniewskiej? Całą rozmowę z aktorką obejrzycie w "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Zobacz także: "To będzie strzał w kolano". Ogromna burza w sieci po ogłoszeniu nowych prowadzących "Pytania"

Joanna Koroniewska
EastNews/PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama