Party Stories
Agnieszka Szulim w długich kolczykach
Newsy

GDZIE Agnieszka Szulim bierze ślub pod koniec sierpnia? To piękne zagraniczne miasto!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobiorą się 26 sierpnia za granicą. Gdzie dokładnie? Jak się dowiedzieliśmy, para podobno planuje ślub w Wenecji. Uroczystości będą trwały od piątku 26 sierpnia do niedzieli 28 sierpnia 2016 roku!

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina dzień swojego ślubu: "Bardzo płakałam. Piotr też..." WIDEO

Szulim i Woźniak-Starak pobiorą się w Wenecji?

Dlaczego akurat Wenecja? Jest to romantyczne i piękne miejsce z dala od mediów i do tego trudno dostępne, a także nie tak odległe od Polski dla gości Agnieszki i Piotra. Na pewno będzie to cywilny ślub w miejskim urzędzie w Wenecji.

Czy będzie to wystawny ślub jak na przykład George'a Clooneya i Amal Alamuddin, którzy też wzięli tam swój ślub? Kto jeszcze z gwiazd wybrał Wenecję na ślub? Na przykład Dominika Kulczyk i książę Jan Lubomirski powiedzieli sobie "tak" na pokładzie samolotu krążącego nad Wenecją! Czekamy teraz na romantyczną historię ze ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka prosto z Wenecji! Wcześniej mówiło się, że para bierze ślub na Mazurach. Jak będzie naprawdę? Dowiemy się niebawem!

 

Zobacz: Policja przerwała imprezę w rezydencji Szulim i Staraka! "Były dwie interwencje". Co zrobili?

 

Agnieszka Szulim promuje teraz program "Azja Express", którego jest gospodynią.

Azja Express, Agnieszka Szulim w Azji
Piotr Filutowski

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są parą od dwóch lat. Piotr oświadczył się Szulim rok temu na charytatywnym balu TVN.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zaręczny na balu TVN
WBF

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak planowali ślub na Mazurach w posiadłości rodziny Piotra, ale prawdopodobnie zmienili plany z powodu ogromnego zainteresowania ich uroczystością.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim w szarej sukience
Newsy
W ten weekend ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka! A Twoim zdaniem gdzie on się odbędzie? Zagłosuj w SONDZIE

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobiorą się 27 sierpnia. Gdzie? Padały już różne miasta. Może będzie to Sardynia, mówiło się także o Wenecji oraz o posiadłości rodzinnej na Mazurach. Uroczystości będą trwały od piątku 26 sierpnia do niedzieli 28 sierpnia 2016 roku!   Szulim i Woźniak-Starak pobiorą się w Wenecji? My chcemy Was zapytać, gdzie Waszym zdaniem para się pobierze? Na Mazurach byłoby wygodnie w posiadłości Staraków. A może Sardynia, gdzie rodzina Staraków również ma posiadłość? Piękna pogoda, daleko od fotoreporterów - ślub mógłby być piękny. Albo romantyczna Wenecja!? To mógłby być wystawny ślub, tak jak George'a Clooneya   i Amal Alamuddin, którzy właśnie tam świętowali zawarcie związku małżeńskiego.  Dominika Kulczyk i książę Jan Lubomirski także powiedzieli sobie "tak" na pokładzie samolotu krążącego nad Wenecją!   Ponawiamy pytanie, gdzie w takim razie Agnieszka i Piotr wezmą ślub? Zobacz: Policja przerwała imprezę w rezydencji Szulim i Staraka! "Były dwie interwencje". Co zrobili?   Jak ona schudła! Julia Starak zrzuciła ponad 20 kilo! Czy na ślubie brata przyćmi Szulim? ZDJĘCIA!   Agnieszka Szulim już w ten weekend zostanie Panią Starak.   Agnieszka i Piotr niecały rok po zaręczynach biorą ślub.

Agnieszka Szulim w fioletowej sukience
Newsy
TYLKO U NAS: Znamy datę i miejsce ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!
To będzie ślub roku!

Znamy datę i miejsce ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka! O tej uroczystości krążą już legendy! Dziennikarka i milioner zaręczyli się na imprezie organizowanej przez fundację "TVN nie jesteś sam", co dla wielu było szokiem. Prezenterka pochwaliła się efektownym pierścionkiem zaręczynowym, a wszyscy zaczęli snuć domysły o tym, jak będzie wyglądać ta uroczystość. Na początku pojawiły się plotki, że zakochani prawdopodobnie powiedzą sobie "tak" w pięknym pałacu na Mazurach. Jak udało nam się ustalić, prawda jest zupełnie inna! Otóż Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobiorą się za granicą, ponieważ zamieszanie wokół ich uroczystości jest ogromne! Podobnie uczynili tuż przed Euro MaRina i Wojciech Szczęsny, którzy wyjechali do pięknej Grecji, gdzie odbyło się wesele wśród najbliższych im osób. Na razie nie wiadomo, w jakim konkretnie miejscu pobiorą się dziennikarka i milioner, ale z pewnością z dala od Polski. Znamy też konkretną datę ceremonii! Zakochani będą świętowali 26 sierpnia w gronie rodziny i przyjaciół. Wiadomo już także, że suknię dla Agnieszki Szulim uszyje znany duet Bizuu. My nie możemy się już doczekać tego wyjątkowego dnia, a Wy?   Zobacz: Policja przerwała imprezę w rezydencji Szulim i Staraka! "Były dwie interwencje". Co zrobili?   Agnieszka Szulim weźmie ślub za granicą!   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobiorą się 26 sierpnia!

Agnieszka Szulim w kolorowej bluzie
Newsy
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wezmą ślub na Mazurach! Znamy dokładną datę ich ślubu!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wezmą ślub na Mazurach! Lista miejsc, w których para według mediów miałaby powiedzieć "tak" była bardzo długa - zamek krzyżacki w Gniewie, luksusowy jacht zacumowany w porcie w Cannes albo jakaś egzotyczna wyspa. Ale jak ustaliło "Party" oni postanowili pobrać się w miejscu, w którym czują się swobodnie, czyli... w rezydencji Staraków w mazurskiej wsi Fuleda. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - szczegóły ślubu Ogromna posiadłość jest stylizowana na starą kozacką osadę, ma dostęp do jeziora i co najważniejsze leży z dala od szlaków uczęszczanych przez turystów. Rezydencja jest pilnie strzeżona, więc o prywatność nowożeńcy nie muszą się martwić. Nie będzie też problemu z noclegami dla gości, bo na terenie posiadłości stoi kilka domów. Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka  ma trwać aż trzy dni! Bramy rezydencji Staraków otworzą się przed weselnikami już 19 sierpnia!   Przypominamy, że Agnieszka i Piotr zaręczyli się we wrześniu ubiegłego roku na balu charytatywnym TVN , na którym poznali się w 2014 roku. To były spektakularne zaręczyny, o którym mówił cały show-biznes przez wiele tygodni, dlatego jesteśmy pewni, że i ślub pary będzie wielkim wydarzeniem!   Cały materiał w najnowszym numerze "Party".   ZOBACZ:  Agnieszka Szulim jest dumna ze swojego ukochanego! Wyraziła to jednym zdjęciem   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobiorą się już w sierpniu Ślub pary odbędzie się na Mazurach Ostatnio Szulim rzadko pojawia się na imprezach. Przygotowuje się do ślubu?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner