Siwiec i Węgrowska mają wspólną fryzjerkę
ONS

Fryzjerka Węgrowskiej i Siwiec opowiedziała o ich współpracy. Nie jest łatwo

Siwiec i Węgrowska mają wspólną fryzjerkę
ONS

Ostatnie miesiące były dla Iwony Węgrowskiej przełomowe. Wokalistka zdecydowała się rozwieść z niedawno poślubionym mężem, a także wrócić do muzyki. Udało jej się nagrać singiel, a także wywołać sporo szumu na imprezach gdzie była gościem. Iwona zdecydowała się także na jeszcze jedną zmianę w swoim życiu - wróciła do korzeni jeśli chodzi o wizerunek i znów pokazuje się w odważnych, często tandetnych stylizacjach. Przypomnijmy: Węgrowska nie ma lusterka? Zaliczyła niezłą wpadkę na dużej imprezie

Iwona często eksperymentuje nie tylko z kreacjami, ale również z makijażem i fryzurami. Swoje włosy oddaje w ręce Anety Klinger. Problem polega na tym, że Węgrowska nie jest łatwą klientką i często ma swoje zdanie, którego nie chce zmienić.
 

Cudownie pracuje się z Iwoną Węgrowską, ma swoje zdanie. Natomiast, jeżeli trzyma się ją twardą ręką, poddaje się wizji swojego stylisty - mówi dla Newseria Lifestyle
 

W tej samej rozmowie początkująca fryzjerka zdradziła także, że dba o włosy innej celebrytki - Natalii Siwiec. Z nią jednak nie jest tak łatwo, ponieważ za każdym razem kiedy zjawia się w salonie wywołuje spore zamieszanie wśród innych klientów.
 

Przychodząc do nas, wzbudza wśród ludzi bardzo pozytywne uczucia. Wszyscy piszczą, proszą o autografy, widząc, że to Natalia Siwiec, każdy jest zachwycony, że jest gdzieś obok. Ludzie bardzo pozytywnie na nią reagują. Zawsze jest uśmiechnięta, nawet, jakby miała dać tysięczny autograf, robi to - dodaje.
 

Zobacz: Siwiec nie oszczędza. Na jednym zdjęciu pokazała dodatki za 160 tysięcy złotych! 

Iwona Węgrowska ubrana w lateksy wraca na salony:

Więcej na temat Natalia Siwiec Iwona Węgrowska
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30