ONS
Newsy

Górniak pojednała się z matką. Co dalej?

Będą się częściej spotykać?

W tym roku Edyta Górniak obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tego powodu przygotowała dla fanów specjalną trasę koncertową i sama postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Zobacz: Górniak na okładce Party. Jak wyglądało pojednanie diwy z matką?

Artystka uświetniła także tegoroczny festiwal w Opolu, gdzie miała swój recital. Powrót do rodzinnego miasta był wyjątkowy nie tylko ze względu na koncert, ale także dlatego, że diwa po latach spotkała się z matką. Górniak miała jej za złe między innymi to, że podczas konfliktu z Dariuszem K., pani Grażyna Jasik, nie stanęła po jej stronie podobnie jak wtedy, kiedy oskarżyła swojego ojczyma o to, że ją bije i zamyka w domu za karę. Pierwsze pojednanie miało miejsce w Wielkanoc:

W Wielkanoc Edyta po raz pierwszy zadzwoniła do mamy i powiedziała, że wybacza jej wszystko, co mama zrobiła przeciwko niej. Od tamtej pory miały kontakt telefoniczny, ale dopiero teraz Edyta czuła się gotowa, by się z nią zobaczyć - zdradza w "Party" znajomy gwiazdy. 

Podobno niebawem pani Grażyna ma przyjechać do Warszawy, ponieważ chce spędzić trochę czasu z córką i wnukiem.

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak stawia na designerskie ubrania od światowych projektantów
 
 

Edyta Górniak pokazała zdjęcie bez makijażu
Instagram
Newsy
Edyta Górniak na wakacje w Malibu miała zabrać też mamę. Jednak pani Grażyna jest poważnie chora
Edyta Górniak na wakacje w Malibu miała zabrać też mamę. Jednak pani Grażyna jest poważnie chora

Edyta Górniak jest na wymarzonych wakacjach w Malibu z synem Allanem. Ale okazuje się, że miała z nimi jechać też mama Górniak Grażyna Jasik. Wyjazd miał pomóc im w dalszym odbudowywaniu więzi oraz w tym, by Allan lepiej poznał babcię. Ale, niestety, nie udało się. Powód? Mama Edyty Górniak źle się poczuła i trafiła na badania, na wyniki których trzeba było długo czekać. Edyta załatwiła najlepszego lekarza i z niepokojem czekali na wyniki, bez których mama nie mogła ruszać się z Polski, jak poinformowała gazeta "Na żywo".   Zobacz: 7 sprawdzonych pomysłów na tanie wakacje za granicą   Edyta Górniak nie chciała lekceważyć zaleceń lekarzy, bo jej mama przeszła już 14 operacji. A w 2011 roku usunięto jej tętniaka aorty.  Nawet wahała się czy jechać na wakacje, ale pani Grażyna nie chciała psuć planów córki i wnuka. Mama poprosiła, by zabrała syna na obiecane wakacje, a z nią była w kontakcie - poinformowała "Na żywo" znajoma rodziny. Niedawno na plaży w Malibu, gdzie Edyta Górniak wynajęła willę na wakacje z synem, znalazła różaniec zostawiony przez rodziców chłopca, który tam utonął. Górniak jest poruszona jego historią, a jednocześnie uznała to za znak, że wszystko będzie dobrze. Okazuje się, że mama jest chora, ale nie zagraża jej życiu niebezpieczeństwo. To ostra nietolerancja pokarmowa, ale nieleczona mogłaby doprowadzić do śmierci, o czym czytamy w "Na żywo". Edyta po powrocie do Polski ma zamiar zająć się mamą, by szybko wróciła do zdrowia.   Zobacz także: Wzruszające pojednanie Edyty Górniak z mamą Grażyną. DUŻO ZDJĘĆ   Edyta Górniak rok temu odnowiła kontakty z mamą po latach.   Edyta Górniak ma teraz dobry kontakt z mamą Grażyną Jasik.

Joanna Krupa promuje program "Misja pies"
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Joanna Krupa spędzi Wielkanoc w Hollywood ze znaną polską gwiazdą. Którą?
TYLKO U NAS! Joanna Krupa spędzi Wielkanoc w Hollywood ze znaną polską gwiazdą. Którą?

Joanna Krupa spędzi Wielkanoc z... Edytą Górniak! Jak donosi nowe "Party", modelka i wokalistka po raz pierwszy spotkały się w Los Angeles, gdzie obie mieszkają, i... od razu polubiły. Edyta Górniak razem z synem Allanem odwiedziła Joannę Krupę w jej eleganckiej willi położonej w Hollywood Hills. Potem gwiazdy umówiły się na kolację w jednej z ulubionych restauracji Joanny w LA.  Po pierwszym spotkaniu poczułam, że Edyta jest moją bratnią duszą. Razem z mamą zaprosiłyśmy ją z synem do nas na Wielkanoc – powiedziała „Party” Krupa.   Jak Edyta Górniak i Joanna Krupa spędzą Wielkanoc?   Okazuje się, że o świąteczne menu zadba mama Joasi. Pani Jolanta jest świetną kucharką i specjalizuje się w kuchni polskiej. Na Wielkanoc przyrządzi kilka kresowych potraw, m.in. jajka pod pierzynką i klops z sosem grzybowym. Potem Edyta oraz Joanna i jej rodzina wspólnie pójdą do katolickiego kościoła na mszę. Ale to nie koniec planów Krupy i Górniak. Okazuje się, że już w sierpniu panie spotkają się też... w pracy! Joanna zaprosiła bowiem Edytę do wspólnego projektu. Jakiego? Więcej szczegółów w magazynie "Party".   Zobacz także: Joanna Krupa wydała ksiażkę!   Joanna Krupa zaprosiła Edytę Górniak na święta:   Edyta Górniak i jej syn Allan zaprzyjaźnili się z Joanną Krupą:

ONS
Newsy
Edyta Górniak o swoim dzieciństwie: Byłam bardzo karcona
Co jeszcze zdradziła?

Ten rok niewątpliwie jest dla Edyty Górniak wyjątkowy, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Artystka obchodzi właśnie 25-lecie swojej kariery scenicznej, zaplanowała dużą trasę koncertową oraz wydanie nowej płyty. Wszystko wskazuje na to, że jej kariera kwitnie! Równie dobrze układa się również w jej życiu prywatnym. Gwiazda dużo czasu poświęca swojemu synowi Allanowi, a także po wielu latach pogodziła się w końcu z matką . Zobacz też: Wzruszające pojednanie Edyty Górniak z mamą Grażyną. DUŻO ZDJĘĆ Jak możemy przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz", do pojednania między paniami doszło już Wielkanoc: Edyta podobno pierwszy raz zadzwoniła do mamy już w Wielkanoc. Już wtedy powiedziała, że wybacza jej wszystkie krzywdy, ale dopiero niedawno, gdy występowała w rodzinnym Opolu, spotkała się z nią i porozmawiała - wyznała magazynowi osoba z otoczenia gwiazdy. Teraz gwiazda planuje krótki urlop nad polskim morzem lub na Mazurach. Wypoczywać będzie w towarzystwie syna oraz matki. Górniak jednak wciąż pamięta swoje trudne dzieciństwo:   W dzieciństwie była bardzo karcona. Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mam y, więc coraz bardziej się starałam. A im bardziej się starała, tym bardziej ona mnie poniżała. Myślałam, że robię wszystko nie dość dobrze, by zasłużyć na miłość mamy - wyznała niegdyś Górniak, Wojciechowi Jagielskiemu. To jednak nie było najgorsze, co spotkało artystkę, gdy była dzieckiem. Oprócz kontrowersyjnych metod "wychowawczych", które stosował partner jej matki, gwiazda przyznała szczerze, że została zgwałcona przez przyjaciela oczyma : Tę boleść nosiłam w sobie od 15. roku życia. Zrosłam się z nią. Nauczyłam się z nią żyć - wyznała kiedyś. Jak czytamy na łamach "Flesza", doprowadziło to nawet do próby samobójczej Edyty. Na próżno...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner