Edyta Górniak o narkotykach
ONS
Newsy

Edyta Górniak: Nie gardzę ludźmi, którzy biorą narkotyki

Wokalistka szczerze o uzależnionych

Edyta Górniak nie ma dobrych kontaktów z byłym mężem Dariuszem K., który obecnie przebywa w areszcie. Jeszcze przed wypadkiem, który spowodował, para obrzucała się oskarżeniami w związku z opieką nad synem czy rozpadem ich małżeństwa. Kiedy Dariusz K. trafił do więzienia pojawiły się plotki, że chce on napisać książkę o życiu z piosenkarką. Zobacz: Były mąż chce wydać książkę o Edycie Górniak. Co na to diwa?

Górniak racjonalnie podchodzi do wszelkich plotek. Zmieniła nawet swoje nastawienia do... narkotyków. Kiedyś była ich zagorzałą przeciwniczką. Dziś mówi:

Nie gardzę ludźmi, którzy biorą narkotyki. Staram się ich rozumieć. Często zastanawiam dlaczego są sytuacje, w których ludzie chcą zmienić swój świat. Czy dlatego, że nie poznali przyjaciół, nie widzą piękna tego świata? - zastanawia się w rozmowie z Faktem.

Edyta Górniak cieszy się, że przez 25 lat kariery udało jej się uniknąć narkotyków:

Dziękuję Panu Bogu, że przez 25 lat nigdy nie dałam się sprowokować w show-biznesie do tego żeby próbować narkotyków. Zawsze chciałam mieć pewność, że mam w miarę możliwości kontrolę nad swoim życiem, a narkotyki odbierają tę kontrolę, doprowadzają do obłędu, i tego, że tracimy poczucie rzeczywistości. Jest to straszne - mówi Faktowi Edyta.

Zaskoczeni?

Zobacz: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok...
 

Edyta Górniak w czarnej sukience


Edyta Górniak

Babcia o Dariuszu Krupie. Wypadek Dariusz Krupy. Dariusz Krupa oskarżony
ONS
Newsy
Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Górniak
"Nie dożyję jego wolności"

Ostatnie wydarzenia związane z wypadkiem, który spowodował  Dariusz K ., wstrząsnęły całą jego rodziną. Obecnie oskarżony przebywa w areszcie, grozi mu do 12 lat więzienia. Była żona muzyka, Edyta Górniak , w szybkim tempie wydała oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie najbliższych zatrzymanego, na czele z synem Allanem. Przypomnijmy:  Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K. Teraz głos w sprawie zabrała babcia Dariusza, pani Zofia. W rozmowie z "Super Expressem" twierdzi, że jest załamana aresztowaniem wnuka. Nie wierzy jednak w to, że mógł być pod wpływem narkotyków:  Wypadki są, ten nie był pierwszy i nie ostatni. Oglądam przecież telewizję. W to uwierzę... Musiał być zdenerwowany. Ale żeby narkotyki brał, nie uwierzę. Żeby nawet 100 sędziów mi to powiedziało. Nigdy! Przyjeżdżał do mnie i bym się zorientowała. A gdybym się dowiedziała, że bierze narkotyki, poszłabym i w dupę mu dolała - mówi zdenerwowana babcia Dariusza K. Pani Zofia wspomina również ich związek z Edytą. Małżeństwo za najlepszych czasów świetnie się ze sobą dogadywało: On przeżył to rozstanie, tę miłość. On kochał Edytę Bardzo! Oboje tak się kochali. Nie wiem, co się stało. On i gospodarz dobry, i śniadanka jej robił... A ona do mnie mówiła "Babunia, babunia". Ja Edytę bardzo lubię. Szkoda mi Allana . Jego tatuś kochaniutki... - przekonuje w rozmowie z dziennikiem Babcia Darka K. martwi się również, że nie doczeka jego wolności: Nie dożyję wolności Darka. Wątpię. Chociaż aby świeczkę zapalił... - mówi. Według ostatnich ustaleń tabloidów, o wolność dla Darka walczy jego kochanka, Iza. Zobacz:  Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników Tak mieszkał Dariusz K.: 

Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.
Newsy
Były mąż Edyty Górniak stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.!
Były mąż Edyty Górniak stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.!

Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K. Podczas dzisiejszej rozprawy biegli sądowi podważyli zeznania byłego męża Edyty Górniak, który został oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego pod wpływem narkotyków. Dariusz K. nie przyznaje się do brania narkotyków w dniu wypadku, twierdzi, że zażył je dzień wcześniej. Jak donosi "Fakt" w wersję muzyka nie wierzą biegli sądowi, którzy podczas rozprawy zeznali, że badania jednoznacznie wskazują na to, że Dariusz K. nie tylko brał narkotyki na kilka godzin przed zdarzeniem, ale również wcześniej. Nie jest to możliwe, by oskarżony zażywał kokainę dnia poprzedniego i ona utrzymała się we krwi 24 godziny  - powiedział w rozmowie z tabloidem biegły sądowy, Zbigniew Wawer. Według relacji Faktu drugi biegły zaprzecza także tezie jaką przedstawiał wcześniej Dariusz K. , że wszyty esperal miał wpływ na jego stan psychiczny. Przypominamy, że do wypadku z udziałem Dariusza K. doszło w lipcu 2014 roku w Warszawie. Muzyk potrącił wówczas na pasach 63-letnią kobietę, która zmarła na miejscu. Od tamtego czasu były mąż Edyty Górniak jest w areszcie. Dariuszowi K. grozi 12 lat więzienia. Podczas rozpraw zazwyczaj wspiera go jego żona Izabela, ale zabrakło jej dzisiaj w sądzie.   Zobacz także: Edyta Górniak: Nie gardzę ludźmi, którzy biorą narkotyki   Dariusz K.  ponownie stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły byłego męża Edyty Górniak. Wyniki badań wskazują, że Dariusz K. zażywał narkotyki w dniu wypadku.

Karolina Korwin Piotrowska o książce Dariusza K.
ONS
Newsy
Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna"
Jest komentarz dziennikarki

Przebywający od kilku miesięcy w więzieniu, Dariusz K ., czeka na kolejną rozprawę sądową w związku ze śmiertelnym wypadkiem, który spowodował w lipcu, ubiegłego roku. Podczas pierwszej sprawy w sądzie, część winy zrzucił na Edytę Górniak , która rzekomo utrudniała mu kontakty z synem, co wpłynęło na to, że zaczął zażywać narkotyki. Przypomnijmy: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok... Dziś "Fakt" podał sensacyjną informację o planach oskarżonego celebryty. Podobno Dariusz K. ma zamiar wydać książkę o życiu z artystką i przedstawić fakty po swojemu. W ten sposób liczy na odbudowanie zniszczonej reputacji . W publikacji opowie o wszystkich konfliktach z Edytą: Czeka najpierw na koniec rozprawy, ale myśli poważnie o książce, której część będzie poświęcona Edycie . Miałaby ona oczyścić jego reputację i przedstawić ciężką drogę pełną konfliktów z Edytą, która doprowadziła go do tego miejsca, w którym jest. Chciałby, żeby ludzie go zrozumieli. - mówi Faktowi osoba z jego otoczenia Poprosiliśmy o komentarz Karolinę Korwin Piotrowską , która zna mechanizmy show-biznesu, jak nikt inny w Polsce. Dziennikarka jest przerażona: Szczerze? To przerażające, koszmarna ilustracja słów, że "tonący brzytwy się chwyta". Zwykle nie jestem skora do współczucia Edycie Górniak, ale teraz współczuję jej bardzo w zaistniałej sytuacji i jej synowi również. Jeśli to prawda, co piszą media, to mamy nową definicję słowa "dno". Ale wiem też, że media tylko na coś takiego, jak owa "książka" czekają.. . - mówi nam Korwin Pomysł Dariusza rzeczywiście wydaje się być absurdalny. Zobacz: Edyta Górniak i Baron zdradzili prawdę o swoim "związku" Zatrzymanie Dariusza K.:

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner