Edyta Górniak
Party nr 21/2013

Edyta Górniak i Piotr Schramm biorą ślub!

Edyta Górniak
Party nr 21/2013

To będzie rewolucja w życiu Edyty Górniak (41)! Przez ostatnie lata artystka – po nieudanym małżeństwie – dzięki odwadze i determinacji odmieniła swoje życie, by znów było szczęśliwe i spokojne. Umacniała też swoją pozycję na rynku muzycznym. Teraz emanuje z niej siła i pewność siebie. To zasługa nie tylko jej ostatnich życiowych doświadczeń i przemyśleń, ale i udanego związku – który podobno już niebawem zostanie sformalizowany!

Choć Edyta kilka lat temu wyznała, że nie planuje już nigdy wyjść za mąż, to ostatnio jeszcze raz rozważyła oświadczyny Piotra. Być może dlatego, że oboje ostatnio poważnie myślą o adopcji dziecka. Ich znajomi twierdzą, że para wybrała już nawet miejsce zaślubin. Jest to mała „niekomercyjna” azjatycka wyspa.

Ceremonia przeprowadzona będzie zgodnie z filozofią buddyjską (na co Schramm już ponoć się zgodził) i ma się odbyć już wiosną przyszłego roku. Nie mamy wątpliwości – to będzie ślub dekady w polskim show-biznesie! (EZ)

Więcej newsów z życia gwiazd, rankingi i ekskluzywne sesje zdjęciowe znajdziesz w urodzinowym numerze "Party". Od dzisiaj w sprzedaży.

Zobacz także:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59