Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Karolina Korwin Piotrowska o drugiej książce
Akpa
Newsy

Korwin wydaje drugą książkę: To nie będzie kontynuacja Bomby

Kiedy premiera i co w niej znajdziemy?

Pierwsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej sporo namieszała w show-biznesie. Subiektywny alfabet celebrytów i postaci z naszego rodzimego show-biznesu odbił się szerokim echem w branży i uzyskał status jednego z tegorocznych bestsellerów. Dziennikarka postanowiła iść za ciosem, nabrała wiatru w żagle i zaczęła pisać drugą książkę. Zobacz: Korwin o sukcesie "Bomby". Ma się czym pochwalić!

AfterParty.pl miało okazję porozmawiać z Korwin Piotrowską na temat jej nowego dzieła. Podczas spotkania promocyjnego zdradziła nam kilka szczegółów:

Usłyszałam w wydawnictwie, w którym podpisałam, to jest duże wydawnictwo Pruszyński, że to jest świetny pomysł. Są mega zajarani. Ja też jestem zajarana. Już wpadam w ten moment schizy, że boję się, że nie zdążę. To jest doskonały moment, wtedy się świetnie pisze.


Zatem kiedy premiera i czy będzie to kontynuacja "Bomby"?

To będzie w maju przyszłego roku. Mam nadzieję, że to będzie fajna rzecz. Będzie o nas Polakach. Będzie bardzo moja, bardzo osobiste, mojego ego będzie bardzo ukontentowane. Cała moja megalomania znajdzie w tym swoje miejsce, ale mam nadzieję, że też inni będą się bawili. Że się wzruszą, zastanowią.


Z zapowiedzi Karoliny wynika, że druga książka może być sporym kontrastem dla pierwszej:

Ja bym chciała, żeby to była taka fajna rzecz, którą jak sobie postawicie na półce obok Bomby, to pomyślicie sobie - Rany boskie, jak ona będzie chciała pisać trzecią książkę, to co to będzie?


Zatem czekamy do maja. Poniżej więcej szczegółów dotyczących drugiej książki w wywiadzie wideo:

Najlepsze cytaty z książki "Bomba":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowa książki Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy
To będzie najgłośniejsza premiera tego roku. Korwin pokazała okładkę nowej książki
O kim napisze tym razem?

Pierwsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej "Bomba" wywołała spore zamieszanie w show-biznesie. Dziennikarka opisała w nim największych polskich celebrytów, co oczywiście nie wszystkim się spodobało. Wydawnictwo okazało się jednak bestsellerem wszyscy czekali na jego kontynuację. Przypomnijmy: Korwin zdradziła nam szczegóły nowej książki W rozmowie z AfterParty.pl kilka miesięcy temu, Karolina zapewniła, że nowa książka nad którą pracuje będzie zupełnie oddzielną historią, potwierdziła też, że wydawnictwo ukaże się wiosną tego roku: To będzie w maju przyszłego roku. Mam nadzieję, że to będzie fajna rzecz. Będzie o nas Polakach. Będzie bardzo moja, bardzo osobiste, mojego ego będzie bardzo ukontentowane. Cała moja megalomania znajdzie w tym swoje miejsce, ale mam nadzieję, że też inni będą się bawili. Że się wzruszą, zastanowią. Dziś na profilu dziennikarki na Facebooku pojawiła się okładka następczyni "Bomby". Książka nosi tytuł "Ćwiartka raz", a na jej okładce widzimy autorkę, stos kolorowych gazet i tajemnicze daty w tle. Wydawnictwo ukaże się już 20 maja br. Kupicie? Zobacz: Korwin potępia Honey za wyznanie o białaczce Karolina Korwin Piotrowska ocenia polski show-biznes:

Agnieszka Szulim skomentowała felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy
Szulim skomentowała poruszający felieton Korwin o książce Halber. Obie są jej fankami
Co napisała Agnieszka?

Już niedługo w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej "Magiel towarzyski" pojawi się Agnieszka Szulim. Panie pracują razem od lat, odcinek z gwiazdą TVN może być jednym z najlepszych w sezonie. Przypomnijmy: Jedna z największych gwiazd TVN w "Maglu towarzyskim"! Na tego gościa czekali wszyscy Dziś w Grazii pojawił się wzruszający felieton dziennikarki na temat m.in. głośnej książki Małgorzaty Halber, traktującej o alkoholizmie. K arolina jest zachwycona publikacją młodej dziennikarki. Fragment jej przemyśleń trafił na Instagram: Małgorzata Halber napisała książkę o każdym z nas. O tym, że mamy prawo do zwątpienia, do szukania o omacku sposobu, by być ładnym, mądrym i poukładanym. O tym, że każdy ma słabszy moment. Że upada. I albo wtedy się ocknie, albo tak już będzie leżał. Do końca. To mocna rzecz, bardzo filmowa (może ktoś kiedyś to nakręci?), która podczas czytania nie pozwala się od siebie oderwać .  - zaznacza Felieton Karoliny spodobał się Szulim, która właśnie czytała jej książkę: Rany, właśnie mam Halber w ręku, skąd wiedziałaś? ;) - pyta Zarówno książkę, jak i felieton serdecznie polecamy. Zobacz:  Agnieszka Szulim zdradza, jak radzi sobie z kompleksami Karolina Korwin Piotrowska na ramówce:  

Kulisy powstania nowej książki Karoliny Korwin Piotrowskiej
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Korwin o powstawaniu książki: Wyoutowałam się z życia towarzyskiego
Ile czasu pisała "Ćwiartkę raz"?

Tydzień temu na rynku ukazała się druga książka Karoliny Korwin Piotrowskiej "Ćwiartka raz". Dziennikarka, która słynie z ciętego języka i wygłaszania bezpardonowych opinii na temat show-biznesu i polskich gwiazd, zdecydowała się odbyć w sentymentalną podróż i opisać najważniejsze jej zdaniem wydarzenia, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich 25 lat w Polsce. Skupiła się nie tylko na świecie gwiazd, co z pewnością ucieszy tych, którzy zarzucali jej, że zbyt wiele czasu poświęca celebrytom i ich życiu. Przypomnijmy: To najgłośniejsza premiera roku. Nowa książka Korwin już w sprzedaży Napisanie książki, która liczy ponad 800 stron z pewnością nie było rzeczą łatwą i zajęło Karolinie sporo czasu. W rozmowie z AfterParty.pl zdradziła, co właściwie skłoniło ją do takiego kroku i jak długo pracowała nad tym tytułem. Okazuje się, że pomysł, który narodził się w jej głowie, szybko doczekał się realizacji, bowiem wydawnictwo z którym współpracuje natychmiast podchwyciło jej pomysł.   Siedzieliśmy z moim przyjacielem na placu Zbawiciela, ja piłam kawę. I miałam wrażenie, że to może być świetny moment, bo jednak te dwadzieścia pięć lat to jest super czas i ja bym nie chciała, żeby to gdzieś tak przeszło. Potem jak pisałam "Bombę" i to kalendarium, które było maciupeńkie, uświadomiło mi, że może warto coś takiego napisać. I to był telefon do Prószyńskiego, oni od razu myk, robimy natychmiast. Od września to tak naprawdę trwało. - wyjaśnia.   Gromadzenie materiału było chyba najbardziej czasochłonnych procesem przy powstawaniu książki. Korwin spędziła długie godziny w bibliotece, gdzie przeglądając archiwalne wydania prasy, wybierała najciekawsze fragmenty. Kierowała się przy tym jasnym kluczem, ponieważ chciała, żeby "Ćwiartka raz" zawierała tylko prawdziwe informacje oraz...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner