Dorota Wellman o wokalistkach
ONS
Newsy

Wellman do zapomnianej gwiazdy: Cejrowski spaliłby cię na stosie

Dorota szczera aż do bólu. Jaka była reakcja?

Dorota Wellman i Marcin Prokop to najbardziej lubiana para prowadzących Dzień Dobry TVN. Oboje mają wielkie poczucie humoru, doskonale puentują rozmowy z gośćmi, znani są również z ciekawych anegdot i porównań. We wczorajszej rozmowie prowadzący podjęli kontrowersyjny temat ideologii gender. W ogniu pytań postawili dawno niewidzianego i nieco zapomnianego już Madoxa.

Choć rozmowa głównie skupiała się na temat pobytu wokalisty we Francji i przygotowań do nowej płyty, Marcin Prokop wysunął wniosek, że jego ucieczka z kraju jest spowodowana właśnie strachem przed tematyką gender. Zobacz: Prokop dogryza Iwonie Węgrowskiej

Ty jesteś gender wcielony, wybrałeś płeć jaką chciałeś, biologiczną masz taką, fizjonomiczną jaką chcesz!


Wokalista zaś opowiedział, co sądzi na ten temat:

Nie chcę mówić o polityce, bo nie jest to działka, którą się zajmuje. Jest to trochę mydlenie oczu i odwracanie wzroku od prawdziwych problemów. Nie chce żeby wszyscy zaczęli się ubierać jak przystało na przeciwną płeć. Aczkolwiek dajmy wolność ludziom, skoro żyjemy w wolnym świecie, to powinniśmy w takim żyć. - rozsądnie odpowiedział Madox.


Wtedy to Wellman wypaliła:

Ale taki Wojtek Cejrowski to by Cię spalił na stosie.


Madox zdecydowanie się tym nie przejął:

Trudno, takie po protu jest życie. Zdarza się, że jestem oceniany przez pryzmat swojego wyglądu, co nie jest do końca fajne, niejednokrotnie usłyszałem, że jestem głupi, tylko wyłącznie ze względu jak wyglądam, a wydaje mi się, że coś tam w życiu mam do powiedzenia.


Wokalista zapowiedział również, że jego następna płyta będzie bardziej dojrzała, radosna. Według Madoxa będzie to "wyjście z ery mroku w erę oświecenia". Ciekawe czy przebije sukces poprzedniej, przy której pracował z ekipą profesjonalistów?

Czekamy na efekty.

Zobacz: Madox o Gadze: "Wyprzedziłem ją" 

Madox na pokazie Macieja Zienia jako... kapłan:

Prokop nie poprowadził imprezy z powodu wzrostu
ONS
Newsy
Nie wszyscy widzą Prokopa w roli gospodarza imprez. Wygadała go Wellman
Co nie pasowało klientowi?

Marcin Prokop to nie tylko jeden z najbardziej lubianych prowadzących Dzień Dobry TVN, ale też świetny przedsiębiorca i konferansjer. Rozmaite firmy chętnie angażują gwiazdora do bycia gospodarzem dużych imprezach, nie tylko medialnych. Prokop jest również ulubieńcem reklamodawców, co nie wszystkim się podoba. Przypomnijmy: Prokop w ogniu krytyki po udziale w nowej reklamie. Postanowił się wytłumaczyć Okazuje się jednak, że nie wszyscy są zwolennikami Prokopa-konferansjera, a powody ich obiekcji mogą być rozmaite. W jednym z ostatnich wydań DDTVN pewną zabawną anegdotę postanowiła opowiedzieć widzom Dorota Wellman . Rozmowa z jednym z gości zeszła na wysoki wzrost i niekomfortowe poczucie osób niższych przy tych, którzy dysponują pokaźnym wzrostem. Wellman zdradziła, że jeden z organizatorów imprez nie chciał, aby Prokop poprowadził jego wydarzenie właśnie z uwagi na zbyt wysoki wzrost. Pamiętasz, była kiedyś taka sytuacja, że mieliśmy prowadzić razem imprezę. I pan organizujący to wydarzenie powiedział, że Prokopa nie chce, bo jest za wysoki i on się będzie przy nim źle czuł - wypaliła Wellman. Marcin Prokop ma 205 cm wzrostu. Czulibyście się przy nim niekomfortowo? ;) Zobacz: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku Marcin Prokop i gwiazdy Mam Talent na castingu:

TVN szykuje kolejny roast - kto powinien w nim wystąpić?
TV-Show
Czyj roast chcielibyście zobaczyć w TVN? Szulim, Wellman, a może jeszcze kogoś? Zagłosujcie w naszej sondzie!
Czyj roast chcielibyście zobaczyć w TVN? Szulim, Wellman, a może jeszcze kogoś? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Kuba Wojewódzki zapowiedział, że na koniec nowego sezonu jego programu widzowie zobaczą kolejny roast. Nie zdradził szczegółów, ale wszyscy zastanawiają się, kto powinien wziąć w nim udział. My mamy dla Was sondę - kogo chcielibyście zobaczyć w roli głównej w roaście? Zagłosujcie! Agnieszka Szulim, Dorota Wellman czy Marcin Prokop - kogo zobaczymy w roaście? Roast Kuby Wojewódzkiego był totalnym hitem - obejrzało go ponad 1,7 mln widzów. Nic więc dziwnego, że stacja szykuje kolejny odcinek. Nie wiadomo jednak, czy głównym bohaterem znów będzie Kuba Wojewódzki. Dlatego też my mamy dla Was sondę, kogo chcielibyście zobaczyć. Może TVN zasugeruje się Waszymi głosami? Wiemy już, że Agnieszka Szulim jest fanką roastów, ale niezbyt chętnie widziałaby tam siebie: Mnie się podobał, bo jestem fanką roastów, ja się bawiłam bardzo dobrze, było bardzo hardkorowo, byłam zaskoczona. Dawid Podsiadło był rewelacyjny, ja lubię chłopaków ze Stand-Up Polska, lubię ich roasty. Bardzo ładnie wybrnęła Ania Dereszowska. Ja się nie spodziewałam, że na głównej antenie będzie jakiś roast, a jak już pojawił się taki pomysł, to zastanawiałam się, jaką formę przybierze. Kuba Wojewódzki dał radę, ale nie był najlepszy - mówi Agnieszka Szulim. Jeżeli nie Agnieszka Szulim to kto? Zostaje wiele innych gwiazd. Duży dystans do swojej osoby mają m.in. Dorota Wellman oraz Marcin Prokop. A antybenefis takich gwiazd jak Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek czy Małgorzata Kożuchowska, która dla wielu są ideałem kobiecości? Na pewno dużym zainteresowaniem cieszyłyby się roast Karoliny Korwin Piotrowskiej, czy Mai Sablewskiej. O tym, kto pojawi się w kolejnym roaście, przekonamy się na koniec wiosennej ramówki. Zaskoczeń na pewno nie zabraknie!   Zobacz: Anna Dereszowska w końcu skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Jest jej przykro?  ...

ONS
Newsy
Prokop narzeka u Kuby na swoją pensję: Jestem luksusową kurtyzaną
"Płacą nam za utratę anonimowości"

Marcin Prokop jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizji. W duecie z Dorotą Wellman tworzy zgrany duet gospodarzy "Dzień Dobry TV", a z Szymonem Hołownią doskonale spełnia się w roli prowadzącego "Mam talent!". Dziś Prokop zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego . Podczas spotkania dziennikarze rozmawiali na temat m.in. swoich pensji. Marcin stwierdził, że za to co robi dostaje próżniacze pieniądze. - Jesteśmy wytworem własnej wyobraźni jak Krzysztof Ibisz, a oni nam za to płacą. A tak naprawdę my, Kuba, Marcin siedzą teraz w domu i piją herbatkę, oglądają siebie w telewizji. Z naszą robotą jest tak, że nie jest wyceniana jej efektywność i wpływ na rzeczywistość, zmienianie ludzkiego życia. My mamy płacony haracz za utratę anonimowości . To jest coś innego niż zapłata za pracę. W pewnym momencie Kuba spytał wprost, czy Prokop jest "telewizyjną dziwką". W końcu prowadzi popularne programy telewizyjne oraz często chałturzy na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. - Jestem luksusową kurtyzaną. To jest pewna różnica. Byłoby wszystko super, gdyby nasza kasa była proporcjonalna do talentu. Ta wycena jest kompletnie oderwana od realiów. To jest tak jak z giełdą papierów wartościowych. W dalszej części rozmowy Marcin przytoczył anegdotę na temat imprezy dla producentów ciągników siodłowych, za którą jak sam wspomniał, miał otrzymać 2 tysiące złotych. Po słowach Prokopa zastanawiamy się, czy jest jakiś event, którego by nie poprowadził. Zobacz: Wellman do Prokopa na dzień dobry: Spier***aj   Gwiazdy "Mam talent" na konferencji przed odcinkami na żywo:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner