Agnieszka Szulim i Doda na imprezie Flesz Fashion Night
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda pobiła się z Szulim! Znamy szczegóły

Agnieszka Szulim i Doda na imprezie Flesz Fashion Night
ONS

W środowy wieczór w Chorzowie odbyła się gala wręczenia nagród "Niegrzeczni 2014", w której udział wzięło wiele polskich gwiazd słynących z kontrowersyjnego wizerunku czy wypowiedzi. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Doda, Donatan, Szymon Majewski czy Agnieszka Szulim. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na Polsacie już za dwa tygodnie, ale prawdziwe emocje miały miejsce poza anteną.

Zobacz: Mamy okładkę DVD Dody! Ile kosztuje?

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, podczas oficjalnej imprezy już po zakończeniu gali doszło do bójki między Dodą a Agnieszką Szulim. Nasze źródło donosi, że obie panie spotkały się w toalecie i skończyło się na rękoczynach, a na miejsce przyjechała policja. Mamy też dla was zdjęcia z chwili, gdy policja była już na miejscu i wyjaśniała całą sytuację z Dodą.

Konflikt wokalistki i Agnieszki Szulim trwał już od dobrych kilku miesięcy, a wszystko zaczęło się od feralnego materiału wyemitowanego w programie Agnieszki "Na Językach", gdzie wyśmiewano i parodiowano wypadek Rabczewskiej z jej koncertu. Zobacz: Szulim żartuje z wypadku Dody w swoim programie
 

Doda i Szulim były obecne na gali "Niegrzeczni", ale oczywiście organizatorzy nie posadzili ich obok siebie. Do pierwszego mini-starcia doszło jeszcze w trakcie trwania gali, tuż przed jej zakończeniem, gdy wszyscy stali na scenie. Doda znalazła się niedaleko Agnieszki i podczas gdy ta stała spokojnie, Doda zaczęła skakać do góry, wyraźnie nacierając na plecy Szulim. Ale to był tylko przedsmak. Potem cała ekipa łącznie z gwiazdami przeniosła się do Klubu Kultura w podziemiach Chorzowskiego Centrum Kultury. W pewnym momencie Szulim poszła do łazienki, a zaraz za nią ruszyła Doda ze swoją świtą i tam musiało dojść do niezłego spięcia, bo było tylko słychać krzyki i wrzaski. Nagle z łazienki wybiegła dziewczyna Antka Królikowskiego krzycząc na cały klub "Doda bije się z Szulim!!!". Po może 5 minutach Agnieszka wyszła z łazienki, cała potargana, oblana wodą i z rozmazaną szminką wyszła z klubu. Doda jak gdyby nigdy nic wróciła do swojej loży i kontynuowała zabawę, ale po kilkunastu minutach na miejscu zjawiła się policja, wezwana prawdopodobnie przez Agnieszkę - relacjonuje nasze źródło.


W jednym z wywiadów krótko po aferze Doda wyznała, że planowała zemstę na Szulim, a ta z kolei zapewniała, że osoba Rabczewskiej niewiele ją obchodzi...

Zobacz: "Chciałam oblać Szulim krwią kaczki, może jeszcze to zrobię"
Zobacz: "Doda obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg!"

Doda pobiła Agnieszkę Szulim

Doda pobiła Agnieszkę Szulim

Doda i Agnieszka Szulim na gali Niegrzeczni:

Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59