Party Stories
Dieta Małgorzaty Kożuchowskiej po ciąży
ONS
Newsy

Kożuchowska chce wrócić do formy po porodzie. Wybrała szczególną dietę

Stosowała ją już podczas ciąży

Pierwsze tygodnie macierzyństwa upływają Małgorzacie Kożuchowskiej w spokojnej i rodzinnej atmosferze. Świeżo upieczona mama cieszy się towarzystwem syna i zdaje się uwielbiać wspólne jesienne spacery. Przypomnijmy: Kożuchowska kupiła wózek dla syna za małą fortunę. Taki sam miały dzieci Angeliny

Niebawem jednak gwiazda wraca do pracy - w zasadzie ten powrót jest kwestią dni. Ruszyły bowiem zdjęcia do kolejnej serii "Rodzinki.pl", aktorka pojawi się też na charytatywnej gali. Nie dziwi zatem, że Małgorzacie zależy na tym, aby szybko odzyskać figurę sprzed ciąży. W tym celu, jeśli wierzyć informacjom opublikowanym przez tygodnik "Na Żywo", Kożuchowska stosuje dietę św. Hildegardy. Jako podstawę posiłku przewiduje ona orkisz, zaleca się też spożywanie dużej ilości owoców i warzyw, a także ograniczenie mięsa. Kilka miesięcy temu plotkowało się, że aktorka zaczęła się do niej stosować jeszcze w trakcie ciąży.
 

Za dobre dla zdrowia uznawała m.in. koper włoski, seler, buraki, jabłka, kasztany jadalne, gruszki. Na liście "trucizn kuchennych" umieściła za to: por, truskawki, brzoskwinie i śliwki. Konsekwentnie stosowana dieta św. Hildegardy naprawdę odchudza. Efekty nie przychodzą tak szybko, jak w modnych współczesnych dietach, ale są trwałe - ocenia w rozmowie z "Na Żywo" dietetyk.


Pierwsza okazja do zaprezentowania efektów już niebawem.

Zobacz: Kożuchowska planuje pierwsze publiczne wyjście po porodzie. Okazja jest szczególna

 

Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej w ciąży:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej wyśmiana w teatrze
ONS
Newsy
Ciąża i macierzyństwo Kożuchowskiej wyśmiane w sztuce teatralnej! Dostało się też innym aktorom
Tekst przedstawienia bezwzględny dla gwiazd

Małgorzata Kożuchowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą małego Jasia Franciszka. Gwiazda prawie w całości poświęca swój czas na wychowywanie synka. Choć wróciła już do pracy, zabiera go na plan serialu, gdzie ma zapewnioną znakomita opiekę. Przypomnijmy: Kożuchowska zabiera syna na plan serialu. Cała ekipa jest postawiona na baczność Okazuje się, że ciąża i macierzyństwo Kożuchowskiej może być inspiracją dla twórców teatralnych. Kilka dni temu swoją premierą w Teatrze Powszechnym miała sztuka "Szczury" w reżyserii Mai Kleczewskiej. W kilku recenzjach przedstawienie uchodzi za swoistą krytykę społeczną oraz prześmiewcze spojrzenie na środowisko celebrytów i aktorów. W satyrze został skrytykowany m.in. Michał Żebrowski, za wypowiedzi o hodowli zwierząt oraz Joanna Szczepkowska i jej słynne oskarżenia o gejowskie lobby w teatrze. Nie zabrakło również tematy ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej. W przedstawieniu wyśmiany jest fakt jej przywiązania do religii oraz pogłoski o diecie św. Hildegardy. Agentka aktorki, jak informuje "Na żywo", nie chciała komentować tej sprawy. Może sama aktorka zabierze głos? Zobacz: Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat ze sławnymi koleżankami. Teraz to wielkie gwiazdy Małgorzata Kożuchowska z rodziną na spacerze:

Małgorzata Kożuchowska o sposobie na wrogów
ONS
Newsy
Kożuchowska ma sposób na swoich wrogów. Każdy mógłby się od niej tego uczyć
Gwiazda podzieliła się swoją receptą

Kilka tygodni temu na świat przyszło pierwsze dziecko Małgorzaty Kożuchowskiej . Aktorka poświęca się obecnie macierzyństwu, ale myśli już powoli o powrocie do pracy. Niedługo zobaczymy ją po raz pierwszy publicznie po porodzie, a okazja nie będzie przypadkowa. Przypomnijmy: Kożuchowska planuje pierwsze publiczne wyjście po porodzie. Okazja jest szczególna W międzyczasie aktorka stara się znaleźć chwilę dla dziennikarzy, którzy zasypują ją rozmaitymi pytaniami. Póki co - w kwestii wychowywania dziecka i pierwszych tygodni w roli mamy milczy, ale dzieli się za to innymi refleksjami. Dwutygodnik "Grazia" zapytał Kożuchowską, czy w ostatnich latach przybyło jej wrogów. Okazuje się, że gwiazda ma na to sposób - stara się, aby nieżyczliwe jej osoby stały się jej... przyjaciółmi. Zarzeka się, że nie jest to niemożliwe.   Mój sposób na wrogów - sprawić, żeby stali się przyjaciółmi. Trudne! Ale nie niemożliwe. Mam na to przykłady - zdradza w "Grazii". Myślicie, że ktoś taki jak Małgorzata może mieć wrogów np. w show-biznesie? Zobacz: Kożuchowska kupiła wózek dla syna za małą fortunę. Taki sam miały dzieci Angeliny Małgorzata Kożuchowska w ciąży:

Ciężarna Kożuchowska we "Fleszu"
Flesz nr 11/2014
Newsy
Kożuchowska weszła w drugi trymestr ciąży. Jest już naprawdę okrągła

Gwiazda poznała płeć dziecka

Pierwsze doniesienia o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się bardzo wcześnie i wszyscy, którzy wyczekiwali aktorki z ciążowym brzuszkiem, musieli uzbroić się w dość sporą dawkę cierpliwości. Gwiazda nie pojawia się ostatnio publicznie zbyt często, ale na szczęście najbardziej zagorzali jej fani wypatrzyli już pierwsze krągłości przyszłej mamy. Przypomnijmy: Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz z ciążowym brzuszkiem. Okazja była szczególna Na ostatnich zdjęciach paparazzi widać już jednak, że błogosławiony stan Kożuchowskiej wchodzi już w kolejną fazę. Przypuszczenia te potwierdza "Flesz", który informuje, że Małgorzata jest na początku drugiego trymestru ciąży. Magazyn zdradził również, iż aktorka poznała już płeć dziecka, ale póki co, nie chce jej nikomu ujawniać. Kożuchowska ogranicza też obowiązki zawodowe, przyjmując tylko te zaproszenia, które nie będą zbyt mocno jej obciążały. W rozmowie z "Fleszem" wyznała, że zostanie niebawem jurorką podczas oceniania plac dyplomowych studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Gwiazda zadanie to zamierza potraktować bardzo poważnie. To zaproszenie to dla mnie komplement, ale i odpowiedzialność. Oceniani przez nas studenci są na progu zawodowego życia. Decyzje, które będziemy podejmować, mogą zdecydować o ich karierze - wyjaśnia Kożuchowska. Poniżej najnowsze zdjęcie ciężarnej Kożuchowskiej. Kwitnie w ciąży? Zobacz: Zdjęcia do Rodzinki.pl odwołane! Ciężarna Kożuchowska tłumaczy zaskakującą decyzję Kożuchowska pod studiem Dzień Dobry TVN:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner