Party Stories
Wózek synka Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Fleszstyle

Kożuchowska kupiła wózek dla syna za małą fortunę. Taki sam miały dzieci Angeliny

Gwiazda rozpieszcza Jana Franciszka

Małgorzata Kożuchowska kilka tygodni temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka urodziła syna, któremu nadała imiona Jan Franciszek i obecnie to chłopcu poświęca całą swoją uwagę. Gwiazda wraca powoli do formy, korzystając z uroków jesieni. Przypomnijmy: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem

Świeżo upieczona mama planuje też już powrót do pracy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Małgorzata w drugiej połowie grudnia wraca na plan serialu "Rodzinka.pl". ale znajdzie też czas na jedno publiczne wyjście. Jak informuje "Flesz", aktorka za kilka tygodni poprowadzi wyjątkową galę charytatywną. Póki co, w opiece nad dzieckiem pomaga jej mama, która przyjechała specjalnie z Torunia.
 

Już 12 grudnia poprowadzi galę Fundacji Mam Marzenie. Dla niej niezwykle ważne wydarzenie. Małgosia zasiada w radzie programowej fundacji i jest jej honorową ambasadorką już od siedmiu lat - zdradza w rozmowie z "Fleszem" Gabriela Piekarniak, menadżerka gwiazdy.


Z magazynu dowiadujemy się też, że Kożuchowska wybrała dla swojego syna model wózka Bugaboo za około 4 tysiące złotych. Taki sam miała m.in. Angelina Jolie czy Sarah Jessica Parker, a w Polsce Michał Żebrowski i Anna Czartoryska.

Czekacie na powrót Małgorzaty?

Zobacz: Kożuchowska nie ochrzci syna w Watykanie. Ma inny pomysł na ten dzień

Wózek synka Małgorzaty Kożuchowskiej 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pierwsze wyjście Malgorzaty Kożuchowskiej po porodzie
ONS
Newsy
Kożuchowska planuje pierwsze publiczne wyjście po porodzie. Okazja jest szczególna
Gdzie zobaczymy aktorkę?

Żadna młoda mama nie wzbudza tak wielkiego zainteresowania w polskim show-biznesie jak Małgorzata Kożuchowska . Gwiazda wraca powoli do formy, szykuje się również do powrotu na plan serialu "rodzinka.pl", który ma nastąpić już niedługo. Przypomnijmy: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem Okazuje się jednak, że wszyscy będą mogli zobaczyć aktorkę wcześniej, niż jest to przewidywane. Jak zdradza "Fleszowi" agentka gwiazd, Małgorzata już 12 grudnia poprowadzi wielką galę fundacji "Mam Marzenie", z którą aktorka jest związana od kilku lat . Będzie to jej pierwsze publiczne wyjście po porodzie: Już 12 grudnia poprowadzi galę Fundacji Mam Marzenie. To dla niej niezwykle ważne wydarzenie . Małgosia zasiada w radzie programowej fundacji i jej jej honorową ambasadorką już od siedmiu lat. - mówi Gabriela Piekarniak Czekamy z niecierpliwością. Zobacz: Kożuchowska nie ochrzci syna w Watykanie. Ma inny pomysł na ten dzień Stylizacje ciążowe Kożuchowskiej:

Małgorzata Kożuchowska zabierze synka na plan serialu
ONS
Newsy
Kożuchowska wraca do pracy po porodzie. Nie zostawi dziecka dziadkom
Lekko nie będzie

Małgorzata Kożuchowska to świeżo upieczona mama, która powoli wraca do formy po porodzie. Od narodzin Jana Franciszka minął już prawie miesiąc, a aktorka planuje powrócić na plan serialu Rodzinka.pl pod koniec grudnia. Synek jednak będzie miał najlepszą opiekę z możliwych. Zobacz: Małgorzata w pierwszej reklamie po porodzie [WIDEO] Kożuchowska do samego końca ciąży chroniła swoją prywatność i nie komentowała tego tematu. O szczęśliwym rozwiązaniu dowiedzieliśmy się dopiero, kiedy aktorka zamieściła urocze zdjęcie rączki syna. W środę gwiazda pochwaliła się też pierwszym zdjęciem ze spaceru, na który wybrała się z Janem Franciszkiem i psami. Teraz nadszedł czas na poważniejsze wyjścia, ponieważ jak podaje Twoje Imperium Kożuchowska zabierze syna na plan serialu: Dla pani Małgorzaty i jej synka przygotowywana jest garderoba, w której będzie miejsce do karmienia i przewijania. Produkcja dokłada starań, by mały Jaś miał poczucie bliskości i miłości, czuł się błogo i bezpiecznie. Pani Małgorzata będzie miała komfortowy powrót do zajęć. Zobacz: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem     Tak Kożuchowska ukrywała brzuszek w ciąży:

Małgorzata Kożuchowska poprowadzi wielką galę
ONS
Newsy
Kożuchowska wróciła do show-biznesu na dobre. Poprowadzi wielką galę
Koniec roku jest dla niej bardzo pracowity

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej to jedno z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. Radości nie było końca, kiedy młoda mama pochwaliła się rączką synka na Facebooku (czyt. informacją o porodzie). Później wszyscy czekali na pierwsze zdjęcia z pociechą i wielki powrót aktorki do pracy. Zobacz: Kożuchowska w pięknej kreacji pierwszy raz publicznie po porodzie Małgorzata dosyć szybko powróciła do zawodowych obowiązków, a kilka dni temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w przepięknej kreacji i zachwyciła wszystkich gości. Okazja również była wyjątkowa, bo Kożuchowska gościła u samego prezydenta Bronisława Komorowskiego , gdzie wraz z innymi gwiazdami wspólnie kolędowali. Aktorka powróciła również na plan popularnego serialu "Rodzinka.pl", gdzie zostały jej zapewnione komfortowe warunki. Jednak to nie koniec. Kożuchowska udziela się również charytatywnie, a już jutro poprowadzi wielką galę: W najbliższy piątek mam ogromny zaszczyt poprowadzić wspólnie z Krzysztofem Ziemcem 10 już Galę wspaniałej i od lat bliskiej mojemu sercu Fundacja Mam Marzenie. Z doświadczenia wiem, że wieczór będzie niezapomniany, wzruszający. Dla mnie co roku to takie symboliczne rozpoczęcie Świąt:)) Mam nadzieję, że choć niektórzy z czytających ten wpis zdecydują się na wsparcie tego wydarzenia, naszych bardzo potrzebujących wsparcia Małych Marzycieli:) Bardzo Was do tego zapraszam i korzystając z okazji dziękuję, że marka Ochnik , której mam przyjemność być ambasadorem zdecydowała się wesprzeć fundację, zostać partnerem gali! Dziękuję też w imieniu fundacji wszystkim osobom zaangażowanych w prace nad tym wydarzeniem. W pełni charytatywnie!  Jak na razie maluch wszędzie towarzyszy mamie, czy tak będzie i tym razem? Zobacz: Producenci Rodzinki.pl przygotowali dla Kożuchowskiej specjalne warunki? Aktorka: Jest full service  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner