Paweł Kukiz, Ewa Kopacz na debacie przedwyborczej
EastNews

Paweł Kukiz atakuje Ewę Kopacz: "Córka pani Kopacz wyjedzie sobie do Kanady, a moje będą tyrać"

Paweł Kukiz, Ewa Kopacz na debacie przedwyborczej
EastNews

Nie opadły jeszcze emocje po debacie Ewy Kopacz i Beaty Szydło, a już odbywa się kolejna. W studiu TVP spotkali się przedstawiciele największych polskich partii, którzy walczą o głosy Polaków przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu (25 października). Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Ewa Kopacz pojawiła się na debacie liderów. Już na samym początku debaty została zaatakowana przez Pawła Kukiza.

Paweł Kukiz atakuje Ewę Kopacz i jej córkę Katarzynę 

 

W trakcie debaty, Paweł Kukiz nawiązał do wywiadu, w którym córka Ewy Kopacz, Katarzyna oświadczyła, że wyjedzie z Polski, gdy wybory wygra PiS.

"Politycy zadłużają się na poczet przyszłych pokoleń. Córka pani Kopacz wyjedzie sobie do Kanady, a moje będą tyrać, żeby odpracować to, co pani zachachmęciła", mówi Kukiz.

Ewa Kopacz szybko odpowiedziała muzykowi i liderowi ugrupowania Kukiz'15.


"Moja córka nie zamierza wyjeżdżać i też pracuje na polskie PKB, odpowiadam panu Kukizowi. Podatek progresywny będzie pomagał likwidować szarą strefę", wytłumaczyła Ewa Kopacz. 

To już nie pierwszy raz, gdy córki polityków są zamieszane w polityczne wojny. Kilka miesięcy temu Tomasz Lis i Tomasz Karolak niesłusznie oskarżyli Kingę Dudę, a teraz Paweł Kukiz atakuje Katarzynę Kopacz. 

 

ZOBACZ: Kinga Duda, Katarzyna Kopacz, Pola Kukiz - zobacz córki polityków! Które wspierają ojców w karierze?

 

 

Paweł Kukiz z córką Polą Kukiz stoją na scenie
Andrzej Iwanczuk/REPORTER

 

 

 

 

Więcej na temat Paweł Kukiz Ewa Kopacz
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26