Paulina Sykut pokazała zdjęcie Róży i jej taty

Czy Paulina Sykut-Jeżyna zostanie bez pracy? "Wracam do śpiewania"! Ma też w planie inny projekt...

Paulina Sykut pokazała zdjęcie Róży i jej taty

Paulina Sykut-Jeżyna zostanie bez pracy? Jesienią prezenterki nie zobaczymy ani w "Tańcu z gwiazdami", ani w "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Ale to nie znaczy, że będzie bezrobotna! Pojawiła się plotka, że Paulina poprowadzi w Polsacie swój talk-show. Ile w tym prawdy?

Nic o tym nie wiem! Owszem, mam pomysł na autorski program z udziałem gwiazd i ludzi o wyjątkowych talentach, ale teraz skupiam się na swoim blogu. Będzie on łączył tematykę lifestyle'u, macierzyństwa i mody. Chciałabym dawać innym kobietom wsparcie, dzielić się z nimi swoimi inspiracjami, wymieniać radami. Wracam też do śpiewania. Kto wie, może uda mi się nawet nagrać nową piosenkę? – zdradziła w rozmowie z "Party" Sykut-Jeżyna.

 

Kiedy startuje blog Pauliny Sykut-Jeżyny?

Jak donosi "Party", Paulina Sykut-Jeżyna wystartuje ze swoim blogiem prawdopodobnie pod koniec wakacji. Ale najpierw prezenterkę i jej męża, Piotra Jeżynę czeka ważne, rodzinne wydarzenie. Jakie? Na początku lipca, w rodzinnych Puławach, odbędzie się chrzest ich córeczki Róży.

 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna o walce z baby-bluesem.

 

Paulina Sykut-Jeżyna zakłada swój blog!

Paulina Sykut
ONS

 

W lipcu prezenterka i jej mąż Piotr ochrzczą córeczkę Różę.

Paulina Sykut
Instagram/Paulina Sykut

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49