Kim i Kanye najgorszymi sąsiadami w USA
ONS

Jeśli ktoś miałby wybierać najgłośniejsze porody w show-biznesie w ostatnich latach to tytuł ten z pewnością przypadłby w udziale córce Kim Kardashian, która mogłaby ustąpić miejsca jedynie królewskiemu potomkowi księżnej Kate. Mała North West wzbudza ogromne emocje, a paparazzi wręcz zabijają się o to, żeby zrobić jej wspólne zdjęcie z mamą. Przypomnijmy: Pierwsze takie zdjęcia: Córka Kim Kardashian z mamą i nianią w kawiarni

Amerykanie oszaleli na punkcie córki ich najsłynniejszej celebrytki i niemal każda gazeta lub magazyn poświęca jej sporo miejsca. Mało tego, tabloidy zastanawiają się już nad jej przyszłym życiem w roli gwiazdy. Wszystkich jednak chyba najbardziej interesuje to, jak mała North będzie wyglądać jako dorosła kobieta. Odziedziczy urodę po mamie, a może wda się w ojca? Odpowiedź na to pytanie postanowił przybliżyć niejaki Joe Mullins, znany portrecista, na co dzień zajmujący się rekonstruowaniem wizerunków zaginionych dzieci.

Zobacz: Kim pochwaliła się prezentami dla North od znanych projektantów

Specjalista po przestudiowaniu setek zdjęć Kim, Kanye i dostępnych fotografii ich córki wykonał symulację portretu North w wieku 21 lat, a wszystko to przy użyciu najnowszych technik komputerowych. W efekcie możemy podziwiać bardzo realistyczne zdjęcie przyszłej gwiazdy.

Jak wam się podoba taka symulacja? Podobna do sławnych rodziców?

Zobacz: Kim Kardashian pierwszy raz w bikini po porodzie

 

 

Kim i Kanye na spacerze w Nowym Jorku: