Agata Młynarska przejdzie do innej stacji?

Agata Młynarska przechodzi do innej stacji! Zdradziła swoje plany!

Agata Młynarska przejdzie do innej stacji?

Agata Młynarska na Facebooku zdradziła swoje dalsze plany po odejściu z TVP i programu "Świat się kręci". W środę gwiazda pożegnała się z widzami show, a w swoim poście zaznaczyła, że to nie koniec jej pracy w telewizji!

 

Co dalej z Agatą Młynarską?

Odejście Agaty Młynarskiej ze "Świat się kręci" nie jest zaskoczeniem. Od dawna spekulowało się, że dziennikarka pożegna się z Telewizją Publiczną, co więcej - mówiło się, że sam program zniknie z anteny, ponieważ jest za drogi w produkcji. Teraz wszystko jest jasne. Agata Młynarska żegna się z Telewizją Publiczną, ale zapewnia:

Moja podróż telewizyjna na pewno się nie kończy, może jedynie zmienić adres. Idę zawsze własną drogą, bez zginania karku… - napisała tajemniczo Agata Młynarska.

Gwiazda jeszcze raz podziękowała produkcji i widzom:

To były fantastyczne trzy lata. Dziękuję Widzom programu "Świat się Kręci" za ich obecność, wierność,cierpliwość i ogromne wsparcie.Wiem, że niektórzy z Was szczerze pokochali ten program. Dziękuję jedynej w swoim rodzaju redakcji - młodym, twórczym, oddanym pracy ludziom, którzy pracowali na sukces tego programu ale też i mój. Nie widać ich, są z drugiej strony kamery, a to oni właśnie stanowią o sile programu. Wspólnie stworzyliśmy coś nowego, innego, niepokornego i bardzo solidnego. Dziękuję mojemu beauty dream team, be którego nie byłabym taka ładna:) Dziękuję Rochstarowi za pomysł tego programu i jego zawodową produkcję, TVP, że w sierpniu 2013 roku znów we mnie uwierzyła.Będę bardzo za Wami tęsknić..

Dość głośno było o powrocie Agaty Młynarskiej do Polsatu. Teraz już chyba nic nie stoi na przeszkodzie...

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Agata Młynarska weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"?! Mamy komentarz dziennikarki!​

 

Agata Młynarska odchodzi ze Świat się Kręci!

Agata Młynarska w Świat się kręci
Akpa

 

Agata Młynarska pożegnała się z widzami!

Agata Młynarska na premierze kosmetyków AA

Więcej na temat Agata Młynarska
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06