Chłopaki do wzięcia w teledysku Basty do pisenki Śniadanie podam ci do łóżka
screen youtube

"Chłopaki do wzięcia" ze słynnej telenoweli zagrali w teledysku disco polo zespołu Basta! Musicie zobaczyć to WIDEO!

Chłopaki do wzięcia w teledysku Basty do pisenki Śniadanie podam ci do łóżka
screen youtube

Bohaterowie telenoweli dokumentalnej "Chłopaki do wzięcia" nadawanej na Polsat Play zagrali w teledysku zespołu Basta. To jedna z najbardziej znanych grup disco polo, w której wokalistką jest Eva Basta.

W telenoweli "Chłopaki do wzięcia" przedstawiani są samotni mężczyźni z małych wsi i miasteczek porozrzucanych po całej Polsce, którzy marzą o tym, by znaleźć miłość i kobietę na całe życie. Niestety, albo w pobliżu nie ma wolnych dziewczyn, albo warunki finansowe są przeszkodą, by znaleźć kogoś na stałe. A samotność sprawia, że są nieszczęśliwi. Ich walkę o miłość obserwuje w programie cała Polska. Teraz najpopularniejsi bohaterowie programu zostali zaproszeni do zagrania w teledysku do piosenki zespołu Basta pod tytułem "Śniadanie Podam Ci Do Łóżka". Wczoraj odbyła się premiera klipu.

Kto występuje w teledysku Basty? Główną rolę zagrał Bandziorek, a w wideo zobaczymy też panią Anielę z synem Jareczkiem. Nie zabrakło Ryśka i jego dziewczyny Asi czy Gumisia nowego bohatera telenoweli dokumentalnej.

 

Zobacz wideo zespołu Basta z "Chłopakami do wzięcia". Teledysk ma przesłanie...

 

 

Zobacz także: Eurowizja 2016: Mamy piosenkę i teledysk zespołu Piękni i Młodzi, którą zgłosili do konkursu Eurowizji. Będzie hit?

 

Bohaterowie "Chłopaki do wzięcia" na Planie teledysku z Eva Bastą.

Chłopaki do wzięcia na planie teledysku Basta

 

Bohaterowie Chłopaki do wzięcia wystąpili w teledysku zespołu  disco polo Basta.

Chłopaki do wzięcia na planie teledysku Basta

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04