Lara Gessler jest zazdrosna o swojego chłopaka?
ONS

Chłopak Lary Gessler nie chce pracować w jednej z restauracji Magdy Gessler. Okazuje się, że właśnie na taki pomysł wpadła ostatnio córka gwiazdy TVN, która jest ponoć bardzo zazdrosna o swojego partnera Pawła. Znajoma pary w rozmowie z Faktem zdradziła, że Lara coraz częściej pojawia się w knajpie w którym Paweł jest barmanem i pilnuje, żeby klientki nie kokietowały jej chłopaka.


Zobacz także: Czy będąc w związku potrzebujemy odrobiny zazdrości?

Lara stara się kontrolować Pawła, który pracuje jako barman w jednym z warszawskich pubów. Kiedy tylko może, towarzyszy mu w pracy, by przypadkiem inne kobiety go nie kokietowały. Stwierdziła, że byłoby łatwiej, gdyby Paweł pracował w którejś z zarządzanych przez nią restauracji matki. Miałaby go na oku. Ponadto Paweł zarabiałby więcej, bo teraz jej zdaniem nie ma się czym pochwalić - zdradza źródło tabloidu.

Paweł, z którym Lara tworzy szczęśliwy związek już od 8 miesięcy, nie jest zachwycony pomysłem swojej dziewczyny.

Obiecał to przemyśleć, ale nie chce być uznawany za utrzymanka bogatej dziewczyny.

Czy zazdrość i pieniądze zniszczą ich związek? Miejmy nadzieję, że plotki o ich problemach w związku okażą się nieprawdziwe. Musimy bowiem przyznać, że Lara Gessler promienieje u boku swojego partnera. Ostatnio mówiło się nawet, że para coraz częściej myśli o ślubie!

 

Zobacz także: Lara Gessler o nowym chłopaku: "Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku". Co o jej związku myśli Magda Gessler?

 

Lara Gessler jest zazdrosna o swojego chłopaka.

Lara Gessler z narzeczonym Pawłem jedzą obiad

 

Czy jej chłopak będzie pracować w restauracji Magdy Gessler?

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN

Więcej na temat Magda Gessler Lara Gessler