Lara Gessler podzieliła się z internautami wieściami na temat stanu zdrowia synka. Okazuje się, że mały Bernard w ostatnich dniach trafił do szpitala:

Reklama

Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać - napisała zatroskana Lara Gessler.

Jaki jest stan zdrowia chłopca?

Synek Lary Gessler trafił do szpitala po świętach. Co się stało?

Lara Gessler i Piotr Szeląg są rodzicami dwójki dzieci. Mała Nena ma już ponad 2 latka, a jej młodszy braciszek Bernard urodził się we wrześniu br. Niedawno Lara Gessler została przyłapana na spacerze z synkiem. Młoda mama bardzo szybko wróciła do aktywności zawodowej i medialnej po drugiej ciąży. Zaledwie kilka dni temu cieszyła się z Bożego Narodzenia spędzanego w gronie rodzinnym i chwaliła się zdjęciami maluchów. Niestety tuż po świętach synek gwiazdy trafił do szpitala. Jak poinformowała Lara Gessler, mały Bernard zaraził się RSV i konieczna była wizyta na oddziale. Lara Gessler opublikowała na Instastories nie tylko informację na temat stanu zdrowia dziecka, ale również zdjęcie szpitalnego jedzenia:

Pewnie się nawet nie zorientowaliście ale przez ostatnie dwa dni nas tu nie było. To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV.

Jak się czuje mały Bernard?

Instagram @lara_gessler

Zobacz także: Mąż Lary Gessler wylądował w szpitalu. "Potrzebowałem pomocy"

Zobacz także

Lara Gessler poinformowała, że stan zdrowia jej synka jest stabilny i nie przebywają już w szpitalu:

Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napisze, że jesteśmy już w domu, sytuacja jest stabilna.

Zobacz także: Lara Gessler o zaburzeniach odżywiania. "O 14.00 jadłam sałatę... i to byłoby na tyle"

Reklama

Na szczęście maluch czuje się już lepiej. Trzymamy kciuki by szybko wrócił do pełnego zdrowia i mógł cieszyć się czasem spędzanym z rodziną, tak jak na świątecznych zdjęciach, którego jego mama publikowała w sieci jeszcze w weekend:

????Jak ja czekałam na Święta z dziećmi… Te małe oczy i rączki, które chłoną wszystko, co się dzieje dookoła, nieświadomie tworząc największą magię.
Dziękuję wszechświecie, że to mam♥️ - pisała Lara Gessler w Boże Narodzenie.

EOS
Reklama
Reklama
Reklama