Bracia Jeschke grają na fortepianie

TYLKO U NAS: Jednemu z braci Jeschke grozi kryminał! Któremu?

Bracia Jeschke grają na fortepianie

Jednemu z braci Jeschke grozi kryminał! O co chodzi? Jak udało nam się dowiedzieć, Wojciech Jeschke popełnił wykroczenie, którym obarczył swojego brata, Jacka. Dotyczy to historii ze stycznia tego roku, kiedy to na stacji benzynowej w Warszawie młodszy z braci zapomniał... zapłacić za paliwo i odjechał! Jego wyczyn nie uszedł mu na sucho - po kilku tygodniach Wojtek odebrał od komendy wezwanie w celu wyjaśnienia całej sytuacji. Był jednak pewny, że sprawa dotyczy Jacka:

Co Ty robiłeś pod koniec stycznia na stacji benzynowej?! Zatankowałeś samochód i odjechałeś nie płacąc, kryminalisto! Musisz pojechać na policję i to natychmiast! Zaraz się to rozniesie i wszyscy będą o tym mówić - krzyknął Wojtek do Jacka według relacji sąsiadów.

 

Jacek Jeschke szybko zareagował!

Jacek pojechał na stację, aby rozwiązać problem. Na miejscu otrzymał zdjęcie zrobione z kamery przemysłowej i... mocno się zdenerwował. Zadzwonił do Wojtka:

Wojtek, Ty bandyto jeden! Zaraz policja po Ciebie przyjedzie, bo to TY byłeś na tej stacji, bo TY nie zapłaciłeś za paliwo i to TY stoisz przy ladzie i kupujesz piwo oraz płyn do spryskiwaczy! A o paliwie już zapomniałeś... A kosztowało tylko 50 zł i 5 groszy! Ty kryminalisto jeden! - mówił rozemocjonowany Jacek. 

Jak zakończy się cała historia? Obserwujcie uważnie Facebooka i Instagrama braci Jeschke! Tam niedługo znajdziecie dramatyczną i wstrząsającą odpowiedź na to pytanie. 

 

 

Wojtuś, ale po co te nerwy⁉️🤷🏻‍♂️ #JeschkeBros #wojtuschybaznowuprzegralwfife #nieplujtylko #pozatymwszyscyzdrowi 🙏🏻😎

Post udostępniony przez ✖️✖️Jacek Jeschke✖️✖️ ® (@jacekjeschke)

 

 

 

#JeschkeBros 🤷🏻‍♂️ 📸@tmsagan

Post udostępniony przez ✖️✖️Jacek Jeschke✖️✖️ ® (@jacekjeschke)

 

Więcej na temat Jacek Jeschke Wojciech Jeschke
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47