Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kasia Tusk ma szanse na zagraniczną karierę
www.makelifeeasier.pl
Newsy

Kasia Tusk już inwestuje w zagraniczny sukces. Zaistnieje dzięki ojcu?

Blogerka poczyniła pewne kroki

W sobotni wieczór świat polityki zelektryzowała wiadomość o tym, że Donald Tusk został prezydentem Unii Europejskiej. Krytykowany przez polską opozycję polityk odniósł ogromny sukces, a przed nim 2,5-letnia kadencja i ogromna odpowiedzialność kierowania zjednoczoną Europą. Przypomnijmy: Donald Tusk PREZYDENTEM Unii Europejskiej!

Niemal od razu po ogłoszeniu tej decyzji pojawiło się sporo komentarzy, które sugerowały, że może skorzystać na niej również Kasia Tusk. Bycie córką prezydenta Unii Europejskiej to już nie tylko ogromne zainteresowanie polskich mediów, które od dawna poświęcają blogerce mnóstwo uwagi, ale również tych zagranicznych. Kasia ze swoją urodą, wyczuciem stylu i popularnym blogiem jest doskonałą kandydatką na nową gwiazdę.

Zobacz: "Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie

Tusk chyba zdaje sobie z tego sprawę, bo niedawno posty na jej blogu są publikowane w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Kasia zatrudniła nawet profesjonalnego tłumacza, który zajmuje się angielską wersją pisanych przez nią notek. Wszystko po to, aby zagraniczni goście mogli bez problemu zapoznać się z proponowanymi treściami.

- Kasia już jakiś czas temu postanowiła zainwestować w obsługę profesjonalnego tłumacza, który nie tylko słowo w słowo przetłumaczy jej wpis, ale też dostosuje go do czytelnika zagranicznego. Kasia weszła we współpracę z jednym z wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego, z którym szybko nawiązała przyjacielską więź. Ponieważ obie panie mieszkają w Sopocie, regularnie spotykają się na kawę i często można zobaczyć jak pracują np. w sopockim Krzywym Domku w jednej z kawiarni - tłumaczy AfterParty.pl osoba z otoczenia Kasi


Myślicie, że to początek ekspansji Tusk na Zachód? W końcu pierwsze sukcesy ma już za sobą. Przypomnijmy: Kasia Tusk zauważona za granicą. Jej stylizacją zachwyciła się amerykańska gwiazdaZarobki Kasi Tusk

Kasia Tusk w kozakach na stacji benzynowej:

Kasia Tusk poleciała do Szwecji
Instagram
Newsy
Kasia Tusk poleciała za granicę. Tym razem nie na wakacje
Gdzie i po co poleciała blogerka?

Rodzina Tusków jest w ostatnich tygodniach na językach wszystkich. Donald Tusk został bowiem Prezydentem Unii Europejskiej, co wywołuje w naszym kraju ogromne i oczywiście skrajne emocje. Sukces polskiego premiera rozpoczął też falę spekulacji dotyczących jego córki, dla której awans ojca również może być szansą na zaistnienie za granicą. Przypomnijmy: Kasia Tusk już inwestuje w zagraniczny sukces. Zaistnieje dzięki ojcu? Taką teorię potwierdza z pewnością najnowszy wyjazd Kasi Tusk . Blogerka wybrała się bowiem do Szwecji - na jej Instagramie pojawiło się zdjęcia z Goeteborga. Jak donosi "Fakt", Tusk poleciała tam negocjować kontrakt z przedstawicielami znanego sklepu internetowego z odzieżą. Ona sama nie potwierdziła jeszcze tych plotek, ale jeśli się potwierdzą, powinniśmy poznać pierwsze szczegóły już niebawem. Czy to początek ekspansji Kasi na Europę? Nie mielibyśmy chyba nic przeciwko, bo Polkę już wielokrotnie doceniano za granicą. Będzie dobrą wizytówką Polski na świecie? Zobacz: "Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie Kasia Tusk na wakacjach w Rzymie:

Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Donald Tusk PREZYDENTEM Unii Europejskiej!
Wielki sukces polskiego premiera

Dobre wieści prosto z Brukseli. Przywódcy wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej wybrali nowego przewodniczącego Rady Europejskiej. Został nim Donald Tusk ! Szef polskiego rządu był najpoważniejszym kandydatem na to stanowisko. Miał poparcie największych europejskich państw, a ta decyzja, według unijnych dyplomatów, była tylko formalnością. Zobacz:  Donald Tusk "prezydentem" Unii Europejskiej? Jest najpoważniejszym kandydatem Co to oznacza dla Polski? Donald Tusk jako świeżo upieczony szef Rady Europejskiej będzie musiał złożyć dymisję z urzędu premiera wedle przepisów konstytucji. Kiedy to zrobi, prezydent będzie miał 14 dni na powołanie nowego prezesa ministrów i pozostałych członków rady ministrów. Sejm musi poprzeć jej skład. Jak to się nie uda, premier i rząd będą wybierani przez Sejm. Jeżeli to również się nie powiedzie - czekają nas przyspieszone wybory. Donald Tusk do Brukseli wyjdzie 1 grudnia. Oficjalną informację podał na Twitterze Herman Van Rompuy, dotychczasowy szef Rady Europejskiej.  Dobra wiadomość? Zobacz:  "Afera podsłuchowa" nabiera rozpędu. Olejnik zmiażdżyła Tuska na konferencji Gwiazdy o aferze podsłuchowej:

Donald Tusk ponownie wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej. Jak komentuje to Kasia Tusk?
East News
Newsy
Donald Tusk ponownie szefem Rady Europejskiej. Kasia Tusk dumna z taty! A jak komentują wybór inni?
Donald Tusk ponownie szefem Rady Europejskiej. Kasia Tusk dumna z taty! A jak komentują wybór inni?

Kasia Tusk gratuluje ojcu wygranej podczas wyborów na przewodniczącego Rady Europejskiej. Donald Tusk , pomimo sprzeciwu rządu Beaty Szydło, ponownie będzie szefem RE. Za reelekcją Polaka było aż 27 państw. Jedynym państwem, które sprzeciwiało się, żeby Donald Tusk został przewodniczącym była... Polska, która jako swojego kandydata zgłosiła Jacka Saryusz-Wolskiego.   Wzruszający wpis Kasi Tusk w sieci Kasia Tusk za pośrednictwem portali społecznościowych już kilka minut po ogłoszeniu wyników głosowania, pogratulowała ojcu. Autorka popularnego bloga Make Life Easier zamieściła wspólne zdjęcie z rodzicami i skomentowała sukces Donalda Tuska. Dziś jest mi trochę łatwiej uwierzyć, że światło przeważa nad ciemnością. Jestem z ciebie taka dumna Tatusiu! - napisała Kasia Tusk. Wygraną Donalda Tuska komentowały tysiące Polaków, wśród nich znani - jak  Jerzy Dudek, Piotr Kraśko czy Tomasz Lis , którzy również zamieścili w sieci entuzjastyczne wpisy, gratulując Polakowi wielkiego sukcesu.  Odkładając na bok sympatie, albo antypatie polityczne - w absolutnie krytycznym momencie w historii Europa wybrała polskiego polityka na jedną z najważniejszych funkcji jakie w Unii istnieją. To dobry dzień dla Polski✌️ - napisał Piotr Kraśko. Sukces Donalda Tuska, jak można się było spodziewać, nie spodobał się partii rządzącej. Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej powiedział wprost, że "stało się bardzo źle". Przewodniczący partii Prawa i Sprawiedliwości już w Sejmie mówił, że Donald Tusk z pewnością nie jest reprezentantem Polski. W podobnym tonie wypowiadała się Beata Szydło.    A Wy cieszycie się, że Donald Tusk został ponownie wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej? Zobaczcie wpis i zdjęcie, jakie po wygranej swojego ojca zamieściła Kasia Tusk!   Zobacz także:  Katarzyna...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner