Zarobki Kasi Tuskk
Akpa
Newsy

"Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie

Blogerka nie ma sobie równych

Kasia Tusk starannie kreuje swój wizerunek w mediach i nie pozwala sobie na ekstrawagancje, które mogłyby zburzyć image dziewczyny z sąsiedztwa. Na swoim blogu proponuje stylizacje z sieciówek, a polecane przez nią produkty są w większości wypadków w zasięgu portfela jej rówieśniczek. Przypomnijmy: Kasia Tusk poleca swoje ulubione kosmetyki. Ceny niektórych mogą zadziwić

Sporo emocji wywołuje jednak finansowy aspekt jej bloga, który cieszy się przecież ogromną popularnością. W prasie regularnie pojawiają się doniesienia i szacunki, ile tak naprawdę zarabia córka premiera. Do tej pory spekulowały głównie tabloidy, ale teraz do licytacji włączył się też jeden z tygodników opinii, a konkretnie "Polityka". Jego redakcja ustaliła, że Tusk zarabia od 50 do 100 tysięcy złotych miesięcznie. To kilka razy więcej niż jej ojciec.
 

Wyciąga kilkakrotnie więcej niż jej ojciec jako premier. Branża ocenia ją na 50–100 tys. zł miesięcznie. Popularność niekoniecznie zawdzięcza ojcu. Wiele jej czytelniczek może nawet nie wiedzieć, kto obecnie jest premierem - czytamy w "Polityce".


Odwiedzacie bloga Kasi Tusk? Myślicie, że jest aż tak dochodowy?

Zobacz: Kasia Tusk lubi ubierać się w sieciówkach. Nie oszczędza za to na modnych gadżetach

Zarobki Kasi Tusk

Kasia Tusk na wakacjach w Rzymie:

Zarobki Donalda Tuska w UE
ONS
Newsy
Tusk może iść na emeryturę już za 5 lat. Będzie dostawał krocie
Jako Prezydent Europy może liczyć na wielkie pieniądze

Wybór Donalda Tuska na prezydenta Unii Europejskiej wzbudził w naszym kraju wiele emocji i to nie tylko wśród środowisk politycznych. Media zaczęły się bowiem zastanawiać, czy sukces polskiego premiera będzie miał wpływ na zagraniczną karierę jego córki. Kasia Tusk poczyniła nawet pierwsze kroki, które pomogą jej w zaistnieniu na arenie międzynarodowej. Przypomnijmy: Kasia Tusk już inwestuje w zagraniczny sukces. Zaistnieje dzięki ojcu? Do tej pory tabloidy często żartowały, że Kasia na blogu zarabia więcej niż jej ojciec. Teraz ta sytuacja zdecydowanie się zmieni - jako prezydent UE, Tusk może liczyć na zarobki rzędu 125 tysięcy złotych miesięcznie. To jednak nie koniec. Już za pięć lat będzie mógł odejść na emeryturę, podczas której będzie mu przysługiwało dożywotnie świadczenie w wysokości 80 tysięcy złotych miesięcznie czyli 2/3 jego unijnych zarobków. Trzeba przyznać, że takie kwoty robią wrażenie. Kasia ma szanse zbliżyć się do nowych zarobków ojca? Według niektórych źródeł to całkiem realne. Zobacz: "Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie Kasia Tusk na wakacjach w Rzymie:

Kasia Tusk
Newsy
Kasia Tusk podwoiła zyski ze swojego bloga
Ile teraz zarabia na modowych poradach?

Już od kilku lat Kasia Tusk prowadzi modowego bloga makelifeeasier.pl, na którym prezentuje swoje stylizacje, doradza czytelniczkom jak się ubrać czy ciekawie spędzić wolny czas. Strona internetowa córki premiera niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczą jego odsłony liczone w milionach. Rok temu portal onet.pl prześwietlił blog premierówny i wyliczył, że na jego prowadzeniu młoda znawczyni mody zarabia mniej więcej 8 tysięcy złotych miesięcznie. W tym roku podobnej analizy podjął się "Fakt". Tabloid wyliczył, że blogerka dzięki reklamą firm odzieżowych, które pojawiają się na stronie, wyciągać może nawet 18 tysięcy złotych . Może wydawać się, że to lekko zarobione pieniądze. Jednak buszowanie po sklepach, obmyślanie stylizacji i robienie zdjęć, to też ciężka praca, do której trzeba mieć smykałkę. Myślicie, że Kasia Tusk stanie się kiedyś prawdziwą modową wyrocznią jak Joanna Horodyńska?

Małgorzata Tusk o zarobkach córki
ONS
Newsy
Małgorzata Tusk: Wiem ile zarabia Kasia! Pomagam jej w księgowości
Żona premiera dogląda interesów córki

Małgorzata Tusk przygotowuje się do premiery swojej pierwszej książki zatytułowanej "Między Nami". Wszyscy z zaciekawieniem czekają na pierwsze fragmenty, a żona premiera promuje już wydawnictwo w mediach. Przypomnijmy: Żona premiera na pierwszej okładce kolorowego magazynu W wywiadzie dla "Gali" Tusk zdradza kilka szczegółów z życia prywatnego jej rodziny i wspomina stan wojenny. Oczywiście nie mogło zabraknąć tematu córki Kasi , która od lat z powodzeniem prowadzi lifestyle'owego bloga, a jej zarobki obrosły już legendą. Małgorzata Tusk przyznaje, że wie il e zarabia Kasia i dodaje, iż uczy córki oszczędności. Cały czas uczę Kasi oszczędności, tego, że jeśli zarabia, to żeby nie wydawała wszystkiego od razu, żeby odkładała sobie i zbierała na przykład na mieszkanie. I ona mnie słucha. Jest bardzo rozsądna. Ponieważ prowadzi prawie mikroprzedsiębiorstwo, pomagam jej trochę w księgowości i innych papierach. Jestem najlepiej poinformowana w kwestii ile zarabia Kasia Tusk i tak, tabloidy dzwonią z pytaniami. Ale księgowa powinna być dyskretna - wyznała tajemniczo. Mama blogerki dogląda też codziennie jej bloga, sprawdzając m.in. czy wykupione bannery wyświetlają się poprawnie. Regularnie zaglądam na blog Kasi. Sprawdzam, czy strona działa, czy banery się odpowiednio wyświetlają. Kasia prowadzi ten blog już bardzo długo, dwa i pół roku. Blog obronił się sam, ma stałe czytelniczki, jestem z Kasi bardzo dumna - dodaje. Wszystko wskazuje na to, że biznesu córki premiera dogląda cała rodzina. Czytacie jej bloga? Zobacz: Kasia Tusk pokazała prezent od Louis Vuitton   Kasia Tusk w eleganckiej sesji w Rzymie:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner