Ile zarabia Bartosz Kurek? Bartosz Kurek podczas mistrzostw świata w siatkówce Polscy piłkarze nie pogratulowali siatkarzom
Ile zarabia Bartosz Kurek?
"To nie jest komuna"
1/4
Ile zarabia Bartosz Kurek?

 

Bartosz Kurek i Robert Lewandowski skomentowali różnice w zarobkach piłkarzy i siatkarzy! Dokładnie dwa tygodnie temu Polacy świętowali wielki sukces reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Polacy w świetnym stylu wywalczyli tytuł mistrza świata wygrywając w finałowym spotkaniu z Brazylią. Niestety, szybko okazało się, że za zwycięstwo siatkarze otrzymali zaledwie 200 tysięcy dolarów na całą drużynę. Warto wspomnieć, że nasi piłkarze za sam udział w ostatnim Mundialu otrzymali... 8 mln dolarów, plus zwrot kosztów turniejowych- 5,5 mln zł. 

 

Teraz Bartosz Kurek i Robert Lewandowski skomentowali różnice w zarobkach piłkarzy i siatkarzy! Jak jeden z najpopularniejszych reprezentantów w piłce siatkowej zareagował na takie porównania? 

 

Zobacz także: Tłumy ludzi na lotnisku powitały siatkarzy! Kubiak: Mamy nadzieje, że spotkamy się tutaj za 2 lata

2/4
Bartosz Kurek podczas mistrzostw świata w siatkówce
East News

Bartosz Kurek w rozmowie z portalem WP Sportowefakty przyznał, że nie chce uczestniczyć w dyskusji o zarobkach piłkarzy i siatkarzy. Nasz reprezentant zapewnia, że czuje się doceniany i nie zamierza narzekać na swoje zarobki.

Czuję się doceniany. Zarabiam na odpowiednim poziomie. Nie potrzebuję do szczęścia rywalizacji o sławę z piłkarzami. Szczerze życzę im jak najlepiej i kibicuję im tak samo, jak oni kibicowali nam. Teraz grają mecze Ligi Narodów i też będę oglądał i kibicował- w rozmowie z portalem przyznał Bartosz Kurek. Zrobiliśmy świetną rzecz, odnieśliśmy wielki sukces, który zamiast zjednoczyć nas w radości, celebracji, podzielił nas

Kurek nie ukrywa, że po zwycięstwie z Brazylią otrzymał wiele gratulacji od piłkarzy, którzy im kibicowali. 

 

A jak całą różnice w zarobkach komentuje Robert Lewandowski? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: SZOK! Lewandowski zarabia... 20 razy więcej niż Kurek! Skąd taka różnica

 

3/4
East News

Sprawę zarobków piłkarzy i siatkarzy skomentował również Robert Lewandowski, który jako jeden z pierwszych opublikował w sieci gratulacje dla Mistrzów Świata w piłce siatkowej. 

Chcę podkreślić, że szanuję wszystkich sportowców, zawsze ich wspieram i chciałbym, żeby zarabiali jak najwięcej. Nigdy nie będę im zazdrościł, a jeśli ktoś uważa, że ma za mało, to życzę mu, aby miał więcej. Ale nie w ten sposób, że zabierze się komuś, kto ma, i podzieli po równo, bo to nie jest komuna- powiedział w rozmowie z portale WP Sportowefakty. 

 

Zobacz także: Nie taki idealny! Robert Lewandowski zdradził, jaka jest jego największa słabość!

4/4
Polscy piłkarze nie pogratulowali siatkarzom

Co sądzicie o różnicy w zarobkach sportowców? Piszcie w komentarzach!