Polscy piłkarze nie pogratulowali siatkarzom
1/4
Polscy piłkarze nie pogratulowali siatkarzom

 

Mówiąc o wielkim sukcesie polskich siatkarzy, przypomina się sromotną porażkę piłkarzy. Siatkarze zostali Mistrzami Świata 2018, piłkarze nie wyszli nawet z grupy podczas tegorocznego Mundialu. Czy to dlatego nie pogratulowali swoim kolegom sportowcom na mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram? Ciężko nam znaleźć ich wpisy...

 

Wczoraj, podczas finału MŚ w siatkówce we Włoszech, cała Polska kibicowała naszej drużynie, która broniła tytułu Mistrza Świata z 2014 roku. Po ich spektakularnym sukcesie Facebook i Instagram zalała fala gratulacji dla dzielnych sportowców. Niestety, nie ze strony polskich piłkarzy. Wyłamał się m.in. Robert Lewandowski, który poświęcił im post na swoim Instagramie:

 

Piękna chwila! Chłopaki, mistrzostwo! 

Zobacz: SZOK! Lewandowski zarabia... 20 razy więcej niż Kurek! Skąd taka różnica?

 

Siatkarzom pogratulował również Jan Bednarek, bohater ostatniego meczu Polski na Mundialu. Prześledziliśmy zaś konta Wojciecha Szczęsnego, Grzegorza Krychowiaka, Arka Milika czy Kuby Błaszczykowskiego. Do godziny dziesiątej żaden z nich nie pogratulował kadrze zdobycia tytułu Mistrza Świata. Czy to przez nieuwagę? A może zazdrość? A może  po prostu się czepiamy się?

 

Zobacz: Wpadka organizatorów! Podczas wręczania medali Polakom zabrakło bardzo ważnego elementu

 

Co sądzicie?

2/4
Lewandowscy gratulują siatkarzom

 

Anna Lewandowska również złożyła gratulacje siatkarzom:

Poooooooooolska!!!!! 🥇 Złota Drużyna, najlepsi🇵🇱!!!! OGROMNE BRAWA CHŁOPAKI! Mistrzowie Świata! Czapki z głów!

Mały gest, a cieszy! Brawo Lewandowscy!

 

Zobacz: To jakiś żart?! Tyle polscy siatkarze zarobili na zdobyciu złota na Mistrzostwach Świata

3/4
Polscy piłkarze nie pogratulowali siatkarzom

 

Naszym zdaniem polscy piłkarze powinni nadrobić zaległości. To ważne, aby Ci którzy reprezentują nasz kraj na Mistrzostwach Świata, niezależnie czy w siatkówce, piłce nożnej czy lekkoatletyce, po prostu się wspierali i cieszyli z sukcesów! 

 

Zobacz: Kurek, Kubiak, Szalpuk... Tak wygląda życie prywatne polskich siatkarzy