Newsy

Anna Wyszkoni wyjatuje na wakacje? Tak! I stawia warunki: "Bez rodziny". Dlaczego? WIDEO

Anna Wyszkoni wyjatuje na wakacje? Tak! I stawia warunki: "Bez rodziny". Dlaczego? WIDEO

Anna Wyszkoni zdecydowanie zasłużyla na wakacje! Od kilku miesięcy wokalistka niemal codziennie daje koncertuje, została ambasadorką akcji "Jem Drugie Śniadanie", a także przygotowuje się do ważnego jubileuszu. Zapytaliśmy Anię jak zamierza odpocząć po tak intensywnym zawodowo okresie.

Planuję krótki wyjazd żeby troszkę naładować się energią słoneczną i po prostu zaczerpnąć trochę siły do kolejnych działań. Wakacje last minute - na pewno w ciepłym miejscu, bez rodziny, tylko w towarzystwie mojego narzeczonego. Żebyśmy odpoczęli od wszystkich obowiązków. To jest mi bardzo potrzebne.

Anna Wyszkoni zdradziła nam także plany na 20-lecie swojej pracy artystycznej, które będzie świętowała w 2016 roku. Fani wokalistki będą zachwyceni! Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Czy Anna Wyszkoni chciałaby jeszcze raz spróbować swoich sił w konkursie Eurowizji?

 

Anna Wyszkoni wybiera się na wakacje last minute.

 

 

Ania Wyszkoni zawrócona na lotnisku w Chicago
ONS
Newsy
Dramat Wyszkoni na lotnisku w Chicago. Artystka została cofnięta do Polski
Co się stało?

Ania Wyszkoni lubi eksperymentować ze stylem, co nie raz udowadniała na scenie podczas koncertów czy wielkich gal. Na ostatniej imprezie zainspirowała się stylem diwy, Justyny Steczkowskiej i wybrała identyczną spódnicę. Zobacz:  Wyszkoni podziwia Steczkowską. Na wczorajsza galę ubrała się prawie identycznie jak Justyna Teraz Ania przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie od początku czekały na nią niemiłe niespodzianki. Po 11 godzinach lotu z przesiadką artystka na lotnisku w Chicago została zatrzymana i cofnięta do kraju. Wszystko przez zamieszanie związane z posiadaną wizą. Organizatorzy zapewnili Wyszkoni nieodpowiedni dokument: Ania Wyszkoni do Chicago przyleciała na wizie turystycznej. Nie przyleciała zresztą sama. Towarzyszyło jej kilka osób, m.in. Maciej Durczak, z taką samą wizą. Menedżer artystki miał jednak więcej szczęścia. Zarówno Wyszkoni, jak i towarzyszącego grupie znajomego urzędnicy imigracyjni na O’Hare zatrzymali i odesłali z powrotem do kraju. Polska gwiazda przeżyła na chicagowskim lotnisku niemały stres. Po ponad 11 godzinach lotu (grupa leciała z Wrocławia z przesiadką) Wyszkoni została rozdzielona z partnerem, nawet bez możliwości wykonania telefonu. Były złość, bezsilność i nerwy - informuje dziennikzwiazkowy.com.  Zgodnie z przepisami i wymaganiami piosenkarka powinna otrzymać wizę estradową, która upoważnia ją do aktywności zawodowej w USA.  Zobacz:  Ania Wyszkoni pojedzie na Eurowizję? Mamy oficjalny komentarz ze strony gwiazdy     Wszystkie kreacje Ani Wyszkoni z "Tańca z Gwiazdami":

Anna Wyszkoni
Błażej Żuławski/ GOOD IDEA
Newsy
Anna Wyszkoni: "Chcę więcej"
Królowa Polski B? I co z tego. Na jej koncerty przychodzą tłumy. Teraz czas na podbicie... Polski A.

– Słyszałaś, że mówią o Tobie: królowa Polski B? Anna Wyszkoni: Fajnie, że jestem dla kogoś królową (śmiech). Polska B? OK, tylko po co tak ludzi dzielić? Gram dla tych, którzy chcą mnie słuchać. Na koncerty plenerowe Łez przychodzą tłumy. Znają słowa wszystkich moich piosenek, śpiewają razem ze mną. – Skąd znają? Przecież Łez radia nie grają. Anna Wyszkoni: Niektóre grają. Wiesz, że „Oczy szeroko zamknięte” zostały przez słuchaczy Zetki uznane za jeden z dziesięciu polskich przebojów wszech czasów? A za ostatni album „The Best of 1996–2006” odebraliśmy niedawno z zespołem na scenie opolskiego amfiteatru Platynową Płytę. Dziś już potrafię zrozumieć, że są formaty, badania, playlisty, gusty naczelnych. Nie buntuję się przeciwko mediom. Naprawdę nie mogę narzekać. I co, że jakiegoś mojego kawałka nie puszczą w radiu? Jeśli jest dobry, ludzie sami go znajdą. Anna Maria Jopek, Kasia Nosowska też się nie mieszczą w formatach rozgłośni, a świetnie sobie radzą. Ja jeżdżę po całej Polsce. Królowa B? Naprawdę, nie mam z tym problemu. – Czujesz się gwiazdą? Twoi fani na koncertach w Żukowie, Brzegu Dolnym dają Ci odczuć, że Cię kochają? Anna Wyszkoni: Kiedy staję na scenie przed tysiącami ludzi, czuję, że to, co robię, ma sens. Nie dlatego że chcę być gwiazdą, ale dlatego że jako artystka daję siebie tym, którzy chcą mnie słuchać. Niestety, niektórzy rozumieją to zbyt dosłownie i po koncercie, kiedy rozdaję autografy, oczekują ode mnie rzeczy, których nie mogę im dać. Być może za dużo wypili, a być może myślą, że osoba, która stoi w świetle fleszy na scenie, jest ich własnością i dlatego mogą jej dotknąć, przytulić, pocałować w policzek. Z uśmiechem, bo nie jestem agresywna,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner