Newsy

Anna Popek zdradza swój sposób na szczęście: "To ja wpływam na swoje życie". WIDEO

Anna Popek zdradza swój sposób na szczęście: "To ja wpływam na swoje życie". WIDEO

Anna Popek w rozmowie z Party.pl wyznała nam swój sposób na... szczęście! Po zmianie władzy w TVP, dziennikarka ma świetny okres w pracy. W życiu prywatnym również układa jej się dobrze. Według dziennikarki, to w rękach każdego człowieka leży jego los:

Poczucie szczęścia wynika z naszej decyzji. To jest kwestia tego, że jak się ułożymy w parze, to potem wiadomo, że będą różne zakręty. Ale decyzja o tym, że będę szczęśliwa, bo ja wpływam na swoje życie, mam dwie ręce, dwie nogi, mogę działać, krew płynie w moich żyłach, to to jest najpiękniejsza decyzja - mówi nam Anna Popek.

Zobacz także: Anna Popek wściekła na internautów: "Nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia"

 

Anna Popek jest szczęśliwa!

Anna Popek na gali tygodnika
East News

Anna Popek ma teraz dobry okres w życiu.

Anna Popek we włosach do ramion
Newsy
Anna Popek czy Tomasz Kammel? Kto poprowadzi program "Kocham Cię, Polsko" w TVP?
Anna Popek czy Tomasz Kammel? Kto poprowadzi program "Kocham Cię, Polsko" w TVP?

Anna Popek i Tomasz Kammel ubiegają się o prowadzenie powracającego na antenę TVP programu "Kocham Cię, Polsko"? Dziennikarka po zmianie władzy w telewizji podobno jest ulubienicą stacji, więc niewykluczone, że to właśnie jej zaproponują tę rolę. Kto poprowadzi program "Kocham Cię, Polsko"? Wcześniejsze edycje programu prowadził Maciej Kurzajewski, który obecnie ma małe szanse na ponowne objęcie tego stanowiska po tym, jak został zawieszony przez TVP. "Fakt" podaje jednak, że nie jest to wykluczone, bo producenci programu nie bardzo widzą w tej roli Annę Popek. Im bardzo dobrze pracowało się z Kurzajewskim. Także w programie „Świat się kręci”. Cały czas za nim lobbują - mówi informator gazety. Jeśli Telewizja Polska nie zgodzi się na kandydaturę Macieja Kurzajewskiego, to pod uwagę jest brany także Tomasz Kammel. Z pewnością wkrótce przekonamy się kogo zobaczymy na wizji.   Zobacz: Zielińska i Rogalska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wiemy, co szykują gwiazdy   Anna Popek ma szansę na poprowadzenie "Kocham Cię, Polsko" Maciej Kurzajewski być może wróci na wizję A może Tomasz Kammel powinien poprowadzić "Kocham Cię, Polsko"?  

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Annę Popek
Newsy
Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"
Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"

Anna Popek na celowniku internautów, którzy krytykują dziennikarkę za bratanie się z nową władzą w TVP.  Kiedy inni dziennikarze, największe gwiazdy stacji, zostają po kolei zwalniani, prezenterka może spać spokojnie. Podobno ma objąć szefostwo w TVP Polonia! Korwin śmieje się z oświadczenia Anny Popek W swoim oświadczeniu Anna Popek pisze, że nie pozwoli na to, żeby ktoś obrażał ją na Facebooku: Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. Usunęłam i usuwać będę wszystkie te komentarze, które są wulgarne i obraźliwe, które naruszają normy społecznej komunikacji. Chętnie zapoznam się z Państwa opinią na temat bieżących wydarzeń, ale nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia. A zatem proponuję ważyć słowa. Afery z Anną Popek nie mogła nie skomentować Karolina Korwin Piotrowska w swoim felietonie dla Onetu. Dziennikarkę dziwi to, że Anna Popek, od tylu lat obecna w mediach, na okładkach pism czy w programach rozrywkowych, nie uzmysłowiła sobie, że istnieje hejt: Jednak dzięki Annie Popek i jej desperackimi zmaganiami z nagłą sławą umieram ze śmiechu od paru dni. Bo okazuje się, że wyznania do tabloidów, sesje z córkami, odchudzanie się z tabloidami, wywiady o rodzinie patchworkowej, zdjęcia w bikini, udział w "Tańcu z gwiazdami" ani nawet słynna "afera z Magikiem" w studiu "Pytania na śniadanie" niczego jej nauczyły. Teraz, wreszcie po latach trafiła do mainstreamu, do tego w czysto politycznym kontekście i nagle wielkie zdziwienie. Że nie wszyscy ludzie ją kochają, lubią czy nawet wielbią Korwin Piotrowska jest pewna, że hejt często pojawiał się na Facebooku dziennikarki, ale dopiero teraz to odkryła. Jednocześnie zaznaczyła, że ją spotyka to od lat, z czym nauczyła się żyć: Umarłam ze śmiechu, bo zastanawiałam się, czy ona tak na serio...

Dieta Anny Popek
ONS
Newsy
Przejedliście się w święta? Anna Popek radzi jak zrzucić kilogramy
Sama jest zadowolona z efektów

Anna Popek na co dzień jest prezenterką pasma "Pytanie na Śniadanie", ale oprócz tego to prawdziwa ozdoba polskich salonów i gwiazda, która często wypowiada się na łamach prasy. O niektórych jej wyznaniach czasami naprawdę ciężko zapomnieć. Przypomnijmy: "Dostałam pokutę od księdza, zamknę się w klasztorze" Prezenterka zawsze ma konkretne zdanie na niemal każdy temat. Niedawno swoją premierę miała książka kucharska Popek, więc również w kwestii żywienia Anna ma już sporo do powiedzenia. Dziennik "Fakt" skontaktował się z nią z prośbą o radę dla osób, które chcą pozbyć się dodatkowych kilogramów zdobytych w trakcie okresu świąt Bożego Narodzenia, tak sprzyjającemu przybieraniu na wadze. Popek ma jednak na to swój sposób. Rezygnuję z glutenu całkowicie. Odstawiam chleb, makaron, ryż i ziemniaki. Jem tylko potrawki warzywne. Ostatni posiłek zjadam o 17.00, a nawet rezygnuję z niego całkowicie na rzecz koktajli oczyszczających. Polecam też wizyty w saunie i robienie brzuszków - wymienia na łamach "Faktu" Popek. Popek zabrzmiała trochę jak Chodakowska... Dobry sposób na zgubienie kilku kilogramów? Zobacz: Popek pokazała seks owne ciało w bikini Gwiazdy na premierze książki Anny Popek:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner