Anna Popek tłumaczy dlaczego usuwa wpisy swoich fanów na Facebooku
Newsy

Anna Popek wściekła na internautów: "Nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia"

Anna Popek wściekła na internautów: "Nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia"

Od kiedy nowym prezesem TVP został Jacek Kurski w publicznych mediach zrobiło się bardzo gorąco. Z dnia na dzień z pracą pożegnało się wielu dziennikarzy, których tak jak Beatę Tadlę zwolniono często po wielu latach pracy przy ulicy Woronicza. W TVP nie zobaczymy już m.in. Piotra Kraśki, Hanny Lis czy Jarosława Kulczyckiego. O swoją posadę może być jednak spokojna Anna Popek.

 

O dziennikarce zrobiło się głośno, po tym jak wzięła udział w pierwszej oficjalnej konferencji prasowej nowego prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Intrenauci na Facebooku zaczęli to często bardzo nieprzychylnie komentować:

- (...) ja bym na Pani miejscu spłonęła ze wstydu. Jako dziennikarka jest Pani "spalona". Niestety - napisała jedna z internautek.

Wiele negatywnych komentarzy zostało jednak usuniętych przez Annę Popek, która po fali krytyki wydała nawet oświadczenie w tej sprawie. Co napisała na swoim profilu na Facebooku?

Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. Usunęłam i usuwać będę wszystkie te komentarze, które są wulgarne i obraźliwe, które naruszają normy społecznej komunikacji. Chętnie zapoznam się z Państwa opinią na temat bieżących wydarzeń, ale nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia. A zatem proponuję ważyć słowa. Mogę polecić też słownik synonimów jako pewną pomoc. Należałoby też pamiętać o starym powiedzenie-"Słowo puszczone ptakiem, wraca kamieniem"

Co ciekawe, w mediach pojawiła się informacja, że Anna Popek ma szansę objąć stanowisko szefowej TVP Polonia. Gwiazda telewizji publicznej wciąż nie zdementowała tych plotek...

 

Zobacz także: Hanna Lis o kulisach zwolnienia z Panoramy

 

Anna Popek na konferencji prasowej nowego prezesa TVP

 

Anna Popek napisała oświadczenie na Facebooku

 

Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. Usunęłam i usuwać będę wszystkie te...

Posted by Anna Popek on 13 stycznia 2016

Anna Popek

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Annę Popek
Newsy
Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"
Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"

Anna Popek na celowniku internautów, którzy krytykują dziennikarkę za bratanie się z nową władzą w TVP.  Kiedy inni dziennikarze, największe gwiazdy stacji, zostają po kolei zwalniani, prezenterka może spać spokojnie. Podobno ma objąć szefostwo w TVP Polonia! Korwin śmieje się z oświadczenia Anny Popek W swoim oświadczeniu Anna Popek pisze, że nie pozwoli na to, żeby ktoś obrażał ją na Facebooku: Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. Usunęłam i usuwać będę wszystkie te komentarze, które są wulgarne i obraźliwe, które naruszają normy społecznej komunikacji. Chętnie zapoznam się z Państwa opinią na temat bieżących wydarzeń, ale nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia. A zatem proponuję ważyć słowa. Afery z Anną Popek nie mogła nie skomentować Karolina Korwin Piotrowska w swoim felietonie dla Onetu. Dziennikarkę dziwi to, że Anna Popek, od tylu lat obecna w mediach, na okładkach pism czy w programach rozrywkowych, nie uzmysłowiła sobie, że istnieje hejt: Jednak dzięki Annie Popek i jej desperackimi zmaganiami z nagłą sławą umieram ze śmiechu od paru dni. Bo okazuje się, że wyznania do tabloidów, sesje z córkami, odchudzanie się z tabloidami, wywiady o rodzinie patchworkowej, zdjęcia w bikini, udział w "Tańcu z gwiazdami" ani nawet słynna "afera z Magikiem" w studiu "Pytania na śniadanie" niczego jej nauczyły. Teraz, wreszcie po latach trafiła do mainstreamu, do tego w czysto politycznym kontekście i nagle wielkie zdziwienie. Że nie wszyscy ludzie ją kochają, lubią czy nawet wielbią Korwin Piotrowska jest pewna, że hejt często pojawiał się na Facebooku dziennikarki, ale dopiero teraz to odkryła. Jednocześnie zaznaczyła, że ją spotyka to od lat, z czym nauczyła się żyć: Umarłam ze śmiechu, bo zastanawiałam się, czy ona tak na serio...

Anna Popek na konferencji prasowej zarządu TVP
East News
Newsy
Anna Popek narazi się swoim fanom? Dziennikarka znowu wzięła udział w konferencji prasowej z Jackiem Kurskim!
Anna Popek narazi się swoim fanom? Dziennikarka znowu wzięła udział w konferencji prasowej z Jackiem Kurskim!

Anna Popek wzięła udział w konferencji prasowej zarządu Telewizji Publicznej. Podczas spotkania z mediami nowe władze TVP podsumowały pierwszy kwartał swojej pracy. Na konferencji nie mogło zabraknąć prezesa Jacka Kurskiego, który m.in. wytykał błędy swoich poprzedników.   Czy pojawienie się Anny Popek obok Jacka Kurskiego znowu wywoła lawinę krytycznych komentarzy wobec dziennikarki? Przypomnijmy, że gwiazda TVP stała się ofiarą hejtu po tym jak wzięła udział w pierwszej oficjalnej konferencji nowego prezesa TVP. Internauci nie pozostawili wówczas na Annie Popek suchej nitki. (...) ja bym na Pani miejscu spłonęła ze wstydu. Jako dziennikarka jest Pani "spalona". Niestety - pisali na Facebooku. Dziennikarka wystosowała nawet oświadczenie, w którym broniła swojego dobrego imienia. W jednym z wywiadów tłumaczyła się później dlaczego zgodziła się wziąć udział w konferencji Jacka Kurskiego. Przy okazji zachwycała się nowymi władzami TVP.   Kultura pracy się zmieniła. Dyrektor Maciej Chmiel przychodzi każdego ranka na plan naszego programu, wita się, pyta, czego potrzeba, widać, że go to interesuje. On umie słuchać, jest otwarty na propozycje - mówiła  rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy" Zobaczcie zdjęcia z konferencji prasowej zarządu TVP. Anna Popek znowu naraziła się internautom?   Zobacz także: Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"   Anna Popek na konferencji zarządu TVP. Dziennikarka wzięła udział w konferencji nowych władz TVP.

Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?
Newsy
Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?! "Są obiecujące, prorodzinne"
Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?! "Są obiecujące, prorodzinne"

Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP2? Wszystko na to wskazuje! Okazuje się bowiem, że władze TVP2 szukają sponsorów, dzięki którym jeden z programów z udziałem Anny Popek mógłby trafić na antenę już wiosną a drugi jesienią. Dyrektor TVP2 w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznał, że dziennikarka ma szansę poprowadzić m.in. teleturniej kulinarny. Trwają prace nad oboma projektami, są obiecujące, prorodzinne. Szukamy też źródeł ich finansowania - zdradził Maciej Chmiel. Drugi program jaki szykuje TVP2 to program podróżniczy. Zobaczyć w nim będzie można jak ludzie poświęcają się dla rodziny, a ich wysiłek zostaje nagrodzony  wakacjami - zdradził dyrektor TVP2. Maciej Chmiel zapewnia, że prace nad nowymi projektami rozpoczęły się jeszcze zanim zmieniły się władze w Telewizji Publicznej. Przypominamy, że o Annie Popek zrobiło się głośno kiedy to dziennikarka wzięła udział w konferencji prasowej nowego prezesa TVP, Jacka Kurskiego - a to właśnie za jego kadencji z pracą przy Woronicza musiało pożegnać się wielu dziennikarzy. Wśród osób zwolnionych z TVP znaleźli się m.in. Piotr Kraśko, Hanna Lis czy Beata Tadla .   Będziecie oglądać programu prowadzone przez Annę Popek ?   Zobacz także: Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem TVP".   Władze TVP2 szykują dwa programy, które poprowadzi Anna Popek.   Anna Popek zostanie największą gwiazdą TVP2?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner