W Telewizji Polskiej trwa rewolucja. Od środy, 20 grudnia wielu kojarzonych z TVP dziennikarzy nie ma wstępu do siedziby na Woronicza. Masa pracowników ponoć dostała maile z poleceniem niestawiania się w biurze. Z TVP Info zniknęły znane twarze, a w czwartek, 21 grudnia widzowie zobaczyli zupełnie nową odsłonę „Wiadomości”. Odbiorcy zastanawiają się, czy zmiany dotkną również rozrywkowe programy. Dostaliśmy informację, że występująca w „Pytaniu na śniadanie” Anna Popek straciła pracę.

Reklama

Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia

Widzieliśmy już, jak wyglądają „Wiadomości” po zmianach w TVP. To pewne, że programy informacyjne oraz publicystyczne zostaną całkowicie odmienione. Nadal nie wiadomo, co będzie z gwiazdami Telewizji Polskiej, które widzowie oglądają w formatach rozrywkowych. Rzeczniczka prasowa Polskiego Radia Monika Kuś właśnie poinformowała, że m.in. Anna Popek straciła pracę w stacji.

Zobacz także: TVP się rozpada, a w "Pytaniu na Śniadanie" nie czekali. Pierwsze minuty były dobitne

Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia
Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia Pawel Wodzynski/East News

W rozmowie z serwisem Wirtualne Media Monika Kuś przekazała, że Polskie Radio zawiesiło współpracę ze wszystkimi dziennikarzami Telewizji Polskiej. Dotyczy to również osób przygotowujących programy lifestyle’owe i muzyczne.

W spółce mamy wielu świetnych dziennikarzy, którzy będą zajmowali się publicystyką na antenach Polskiego Radia
– przekazała Monika Kuś.
Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia
Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia Artur Zawadzki/REPORTER

Przypominamy, że Anna Popek od lat współpracowała z Polskim Radiem. Gwiazda prowadziła ostatnio „Leniwe popołudnie” w Trójce, a także „Między nami kobietami” w PR24. Nie tylko ona pożegnała się z nadawcą. Zawieszono też współpracę z Adrianem Klarenbachem, który przeprowadzał wywiady w Polskim Radiu 24, oraz Michałem Rykowskim, gospodarzem programu „Trójkowy komentarz dnia”.

Zobacz także
Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia
Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia VIPHOTO/East News

Wygląda na to, że Anna Popek jak na razie zostaje prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. W popularnej śniadaniówce Telewizji Polskiej oglądamy ją w duecie z Robertem Rozmusem. Oprócz tego jest prezesem fundacji Kulturalna Polska. Wcześniej dowiedzieliśmy się o nieprzedłużeniu umowy z Magdaleną Ogórek.

Zobacz także: Tomasz Wolny znika z "Pytania na śniadanie". TVP już wybrała następcę, to zupełnie nowa osoba

Reklama

Myślicie, że rewolucja przejdzie także przez „Pytanie na śniadanie”?

Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia
Anna Popek zwolniona z Polskiego Radia Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama