Weronika Rosati
ONS

Amerykański serwis zachwycony Rosati: Dla niej warto iść do kina

Weronika Rosati
ONS

Weronika Rosati od kilku lat próbuje swoich sił w Hollywood. Aktorka stosując metodę małych kroczków staje się coraz bardziej popularna w Stanach, wygrywa castingi na nowe role i chociaż są to epizody, to i tak dzięki nim może pochwalić się współpracą z wielkimi nazwiskami światowego kina. Zobacz: Chcieli Rosati w "Modzie na sukces"!

Co jakiś czas wzmianki o Polce pojawiają się w zagranicznych serwisach internetowych. Kilka dni temu amerykańska strona Code.com, którą czyta codziennie średnio 150 tysięcy Amerykanów, zwróciła uwagę na twórczość Weroniki. Wszystko za sprawą jej roli w filmie "Last Vegas", gdzie zagrała u boku Michaela Douglasa, Roberta De Niro i Morgana Freemana.

- Dlaczego warto pójść w weekend na "Last Vegas"? Dla Weroniki Rosati - zachwala aktorkę serwis internetowy.


W artykule na temat Polki znalazło się wiele faktów z jej kariery. Redaktorzy wymieniają szereg produkcji, w których zagrała Weronika, m.in.: filmy "Stand Up Guys" i "Bullet to the Head" oraz serial "NCIS". Redakcja informuje także, że Rosati przymierza się do napisania książki o złotym wieku Hollywood, co oznacza, że plany zawodowe Polki są na bieżąco śledzone w branży za oceanem.

Oby więcej takich recenzji! Zobacz: Rosati nie chce być już Polką. Zmieniła obywatelstwoRosat wśród światowych gwiazd na imprezie charytatywnej u Eltona Johna:

Więcej na temat Weronika Rosati
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36