Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ola Szwed trzy tygodnie po porodzie
ONS
Newsy

Zjawiskowa figura Szwed miesiąc po porodzie. Ola nie jest jeszcze zadowolona

Przesadza z odchudzaniem?

18 stycznia na świat przyszedł synek Aleksandry Szwed, któremu dała na imię Borys. Młoda mama wraz z ojcem, Krzysztofem Białkowskim, skupiają się teraz przede wszystkim na wychowywaniu maleństwa. Przypomnijmy: Ola Szwed wybrała dla syna rzadkie imię. Gwiazda opowiedziała o dziecku i pokazała urocze zdjęcia

Tuż przed zajściem w ciążę, gwiazdka mogła pochwalić się zjawiskową figurą. Po porodzie, przybyło jej kilka kilogramów, które szybko jednak postanowiła zrzucić. Efektami treningów pochwaliła się na swoim Facebooka. Zaznaczyła jednak, że to jeszcze nie jest to, o co jej chodzi. Dodaj, że do stanu przed ciąży brakuje jej jeszcze trochę:

Do stanu "sprzed" jeszcze długa droga ale nie poddajemy się - Work (out) in progresssss… - pisze

Naszym zdaniem wygląda perfekcyjnie. O takiej figurze marzy niejedna gwiazda.

Zobacz: Sukces naukowy Oli Szwed. W polskim show-biznesie to rzadkośćOla Szwed w ciąży na premierze Hobbita


Ola Szwed w ciąży na imprezie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Imię dziecka Oli Kisio
ONS
Newsy
Ola Kisio długo zastanawiała się jak nazwać syna. Decyzja w końcu zapadła
Jakie imię otrzymało dziecko?

Ostatni czas w życiu Oli Kisio upłynął pod znakiem ciąży i skandalu z mamą. Aktorka konsekwentnie nie komentowała wybryków Izabeli Kisio-Skorupy , aż do momentu, kiedy uznała, że krytyczne wpisy wpływają na stan zdrowia jej dziecka. Gwiazda wystosowała wówczas oświadczenie , prosząc o uszanowanie jej rodzinnych relacji ze względu na błogosławiony stan. Zobacz: Oświadczenie Oli Kisio w sprawie matki Na początku stycznia Kisio urodziła syna , dla którego imię wybrała dopiero kilka dni temu. Ola długo wahała się jak nazwać dziecko, ale ostatecznie decyzja została podjęta. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, syn aktorki otrzymał imię Hugo. - Oli bardzo podobało się takie imię. Pod uwagę brała jeszcze Kubę i Łukasza, ale ostatecznie zdecydowała się na Hugo - mówi nam osoba z otoczenia aktorki A sama Ola na gratulacje odpowiada tak: Dziękuje za profesjonalna opiekę i miła atmosferę szpitalowi św Zofii Jeszcze raz gratulujemy i witamy na świecie. Przypomnijmy, że w weekend urodziła także Ola Szwed. Zobacz: Szwed urodziła! Tak wygląda ojciec dziecka Ola Kisio na sushi z Małgorzatą Sochą:

Ola Szwed o treningu
ONS
Newsy
Szwed zachwyca figurą. Po TYM wyznaniu żadna młoda mama jej nie polubi
Ola rozpływa się nad dzieckiem

Aleksandra Szwed urodziła swojego pierwszego synka zaledwie miesiąc temu. Gwiazda szybko jednak wróciła do doskonałej formy, o czym przekonaliśmy się na ostatniej imprezie, kiedy to pochwaliła się idealną sylwetką. Przypomnijmy: Ola Szwed miesiąc po porodzie na salonach. Pochwaliła się idealną sylwetką Gwiazda jest w dobrej kondycji dzięki ćwiczeniom na siłowni. Aktorka nie jest jednak jeszcze zadowolona z efektów, dlatego ćwiczyć coraz więcej. Myli się ten, kto myśli, że Ola nie ma na to czasu ze względu na wychowywanie synka. W rozmowie z Dzień Dobry TVN przekonywała, że Borys daje jej pospać i poćwiczyć, gdyż jest bardzo grzeczny: Moje dziecko jest łaskawe, ponieważ wiele wstawać do niego nie trzeba. Daje mamusi pospać. A jeżeli chodzi o powrót do figury, to każda kobieta wie, że zasługą powrotu do formy jest żarłoczne dziecko . Po raz pierwszy w życiu mogę powiedzieć, że ćwiczę codziennie. Towarzyszą mi mężczyźni mojego życia - mówiła Młode mamy chyba nie polubią Oli. Zobacz: Ola Szwed wybrała dla syna rzadkie imię. Gwiazda opowiedziała o dziecku i pokazała urocze zdjęcia Ola Szwed po porodzie na premierze:

Aleksandra Szwed w ciąży. Ojciec dziecka Oli Szwed
ONS
Newsy
Ola Szwed w końcu skomentowała plotki o ciąży. Wrzuciła też fotkę ojca dziecka
Sprowokował ją internauta

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się nieoczekiwanie informacja o ciąży Aleksandry Szwed . Młoda aktorka nie potwierdzała tych doniesień i ignorowała kolejne plotki. W końcu jednak miarka się przebrała, choć w ostrym ataku wystosowanym przeciwko prasie bulwarowej nie wspomniała o błogosławionym stanie ani słowem. Przypomnijmy: Szwed w zaawansowanej ciąży. Ola poznała płeć dziecka W końcu jednak Szwed ustosunkowała się poniekąd do doniesień prasy, choć znów nie w sposób bezpośredni. Wszystko za sprawą komentarza internauty pod jednym ze zdjęć aktorki. Na komplement, że ciąża jej służy, Aleksandra odparła, iż fotografia jest stara, ale ona jest obecnie sporych rozmiarów. Na jej Facebooku pojawiło się również zdjęcie jej aktualnego mężczyzny i prawdopodobnego ojca ich dziecka.   Nie jestem brzydka (brzydota pojęcie względnie...) - jestem wielka! (bezwględnie!) - skwitowała. Myślicie, że po narodzinach maleństwa sytuacja się zmieni? Zobacz: Szwed oburzona plotkami tabloidów. Wystosowała ostre oświadczenie Ola Szwed na planie serialu:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner