To miała być miłość na całe życie.... Zobacz, co teraz mówi Agnieszka o tym związku!
WIDEO…
Agnieszka Włodarczyk wspomina związek z Krawczykiem! Mocne słowa! "Musiałam przeżyć żałobę..."

To miała być miłość na całe życie.... Zobacz, co teraz mówi Agnieszka o tym związku!
WIDEO…

Agnieszka Włodarczyk w nowej "Gali" opowiedziała o roli mężczyzn w jej życiu i związku z Mikołajem Krawczykiem. Para rozstała się już prawie rok temu. Jak znana aktorka podsumowuje ten czas w swoim życiu? Jak poradziła sobie z rozstaniem?
Dla Agnieszki związek z Mikołajem miał być tym ostatnim w życiu. Para mieszkała ze sobą, myśleli nawet o ślubie. Ich miłość jednak nie przetrwała. Swego czasu aktorka popadła nawet w depresję! Jak z perspektywy czasu wspomina ten związek?
Ostatni związek, czteroletni, to czas, gdy zaczęłam się przygotowywać do założenia rodziny, ale nie wyszło… [... Musiałam przeżyć żałobę po związku, który miał być na całe życie, a okazał się perfekcyjną iluzją - mówi Włodarczyk w "Gali".
A czego aktorka nauczyła się od innych mężczyzn?
Tego, że warto być zdrową egoistką, słuchać siebie i swoich potrzeb. W związku nie powinniśmy rezygnować z naszych pragnień, by zadowolić partnera. Na pewno musimy mieć swoje życie, a nie tylko to wspólne. Zakochując się, nie można zapominać o bliskich, bo to oni pomagają ci się podnieść po ewentualnej porażce. Bez nich człowiek zostaje sam. Nauczyłam się też wybaczać... To chyba najważniejsza lekcja, jaką odrobiłam. - zdradziła w wywiadzie.
Obecnie aktorka jest singielką, a Mikołaj Krawczyk spotyka się z Sylwią Juszczak.

Edipresse

Od trzech lat Agnieszka Włodarczyk związana jest z Mikołajem Krawczykiem. Poznali się na planie serialu "Pierwsza miłość", w którym oboje grali.

Krystian Szczęsny/Polsat



ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.