Agnieszka Włodarczyk z bratem Rafałem i psami

Jak Agnieszka Włodarczyk przeżyła rozstanie z Krawczykiem? Popadła w depresję. Ale pomógł jej inny mężczyzna! ZDJĘCIA

Agnieszka Włodarczyk z bratem Rafałem i psami

Agnieszka Włodarczyk rozstanie z Mikołajem Krawczykiem przypłaciła depresją! Jak dowiedział się magazyn „Flesz”, Agnieszka nie chciała dopuścić do siebie myśli, że to koniec, dlatego po tym jak odszedł Mikołaj, zamknęła się w sobie.

Przestała odbierać telefony, przez ponad trzy miesiące nie wychodziła z domu – zdradziła „Fleszowi” jej znajoma.

Mikołaj szybko rozpoczął nowy związek z Sylwią Juszczak, dla Agnieszki to był cios. A co było w tej historii najgorsze? Że przez ponad cztery lata związku przyzwyczaiła się do synków Mikołaja – pięcioletnich Michała i Roberta.

Przywiązała się do synków Krawczyka. W nowym domu, który urządzała dla siebie i Mikołaja, przygotowała dla nich nawet pokój. Została pustka. To ją przygnębiło – mówi „Fleszowi” znajoma gwiazdy.

Na szczęście z pomocą przyszła jej rodzina - mama Anna Stasiukiewicz i młodszy o 10 lat brat Robert. To on wyciągnął Agnieszkę z domu i namówi na... sport. Lek na całe zło.

Robert nie miał łatwego zadania. Aga jest bardzo uparta i nigdy nie należała do osób, które z zapałem uprawiały sport. Mimo to Robert nie poddawał się, bo wiedział, że to pomoże jej poradzić sobie z demonami przeszłości – opowiada jej znajoma. Zaczął zostawać u siostry na noc. Robili sobie wieczory filmowe, a rano szli na trening.

I tak Włodarczyk zaczęła pracować nad kondycją i sylwetką. Wtedy Agnieszka Włodarczyk dostała propozycję udziału w programie „Azja Express” w TVN. Teraz jest właśnie w Azji i ściga się z innymi gwiazdami w ekstremalnych warunkach, by zostać dalej w programie.

Więcej o życiu Agnieszki Włodarczyk po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem przeczytacie w magazynie „Flesz”. Magazyn przeszedł metamorfozę i jest teraz bardzo elegancki. Warto się przekonać samemu!

Zobacz także: Wiemy, kto wystąpi z Agnieszką Włodarczyk w nowym show TVN! To znana aktorka

 

Agnieszka Włodarczyk przed programem "Azja Express" ćwiczyła codziennie ze swoim bratem Robert. To on w końcu zmusił ją do wychodzenia z domu.

Agnieszka Włodarczyk z bratem Rafałem i psami

 

Spacery, bieganie, siłowania - tak wyglądał każdy dzień Agnieszki Włodarczyk. Dlatego po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem udało się jej pozbierać.

Agnieszka Włodarczyk z bratem Rafałem i psami

 

Niektórzy się pewnie zastanawiają, co się stało z trzecim psem Agnieszki Włodarczyk, którego adoptowała razem z Mikołajem Krawczykiem. Został z Mikołajem.

Agnieszka Włodarczyk z bratem Rafałem i psami

Więcej na ten temat w nowym magazynie "Flesz".

Okładka Flesza z Hanną Lis
Flesz

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13