ONS

Radwańska zdradza, jak dba o urodę: Nie wyjdę z domu bez...

ONS

Agnieszka Radwańska to nie tylko jedna z najbardziej utalentowanych polskich sportsmenek, ale także jedna z najpiękniejszych gwiazd sportu. Tenistka świetnie wygląda, dlatego nierzadko zapraszana jest to świetnych sesji zdjęciowych, w których zawsze wypada bardzo dobrze. Zobacz: Zjawiskowa Radwańska na czerwonym dywanie. W takiej wersji rzadko ją widzimy [FOTO]

Wielu zastanawia się nad sekretem jej urody. Piękna tenisistka zwierzyła się, jak dba o wygląd. Potrzebuje do tego całej masy kosmetyków, które najchętniej kupuje razem z siostrą:

Oczywiście, najczęściej kupujemy kosmetyki, bo tego używamy najwięcej. I tak, zwykle kupujemy je właśnie w Polsce, bo gramy w takich miejscach, gdzie po prostu nie ma możliwości zrobienia porządnych zakupów. Zdarza się, że jak wpadniemy przed wyjazdem do Krakowa do [drogerii], to wychodzimy z ogromnymi siatami. Ja się śmieję, że jeśli mamy nadbagaż, to dlatego, że nasze kosmetyczki ważą po 10 kilo! - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Shape".

Wyznała także, że nigdy nie wychodzi z domu bez makijażu:

Nie potrafię wyjść z domu bez wytuszowanych rzęs - szczerze przyznała w "Harper's Bazaar", po czym dodała: Lubię założyć coś, co nie jest strojem sportowym. Mówię, że jestem w cywilu, bo to jest mój mundur. Więc koniecznie szpilki. Kocham szpilki, najbardziej te od Louboutina, ale inne też. Nie liczę, ile mam par. Tak samo jak nie liczę torebek. Nie uznaję półśrodków. Albo buty sportowe, albo wysoki obcas.

Agnieszka jak każda kobieta kocha dbać o swój wygląd!

Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Radwańska pozuje ze sportowymi autami

 

 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33