Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

TYLKO U NAS! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się?! Mamy komentarz!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Jeszcze niedawno pojawiały się informacje o rozstaniu pary, a teraz mówi się o ich... zaręczynach! Czy para rzeczywiście już przygotowuje się do ślubu?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się?

Kilka tygodni temu jeden z magazynów napisał, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się, ponieważ aktorka nie chciała jeszcze zdecydować się na macierzyństwo, a Mikołaj marzy o tym, żeby ponownie zostać ojcem. Pisano, że aktor zaczął szukać miłości na jednym z popularnych portali randkowych. Wtedy udało nam się skontaktować z Mikołajem, który zdementował informacje gazety.

To są same bzdury! Mamy się dobrze, pozdrawiamy - Roznerski i Kalska! 

Teraz z kolei media obiegła informacja o zaręczynach pary. Ponoć Mikołaja do zaręczyn przekonał jego syn, Antoś, który bardzo polubił partnerkę taty. 

- Antoś powiedział ojcu, że chciałby, aby Ada została z nimi na zawsze. Syn namawia Mikołaja, by jak najszybciej ożenił się z Adrianą – zdradza informator "Życia na Gorąco".

Wpływ na decyzję Mikołaja Roznerskiego miał również serial "M jak miłość", w którym Mikołaj i Ada grają parę. Ich bohaterowie po wielu traumatycznych doświadczeniach w końcu znaleźli szczęście i zaręczyli się. W jednej ze scen Adriana Kalska przymierzała nawet suknię ślubną i Mikołaj oświadczył, że poprowadzi ją do ołtarza nie tylko w serialu… 

Oni już od kilku miesięcy są zaręczeni. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku zalegalizują swój związek - dodaje informator gazety.

Jak udało nam się dowiedzieć, scena ślubu Izy i Marcina w "M jak miłość" nie została jeszcze nakręcona.

Ślub w "M jak miłość" jest planowany, ale taki odcinek, że się on odbywa jeszcze nie istnieje - mówi Party.pl osoba z produkcji serialu.

Skontaktowaliśmy się też z Mikołajem z prośbą o komentarz w sprawie zaręczyn. Co nam odpowiedział? 

Bardzo dziękuję za pytanie, ale nie komentujemy :) - odpowiedział nam Mikołaj. 

Myślicie, że w tym roku zobaczymy dwa śluby - Izy i Marcina oraz Mikołaja i Ady? Trzymamy kciuki za to, żeby tak się stało!

Zobacz także: Blanka Lipińska ostro o Mikołaju Roznerskim! Aktor nie będzie zachwycony tymi słowami...

Syn Mikołaja bardzo polubił Adrianę

Kalska, Roznerski i jego syn
EOS

Para gra razem w serialu, a od niedawna też w teatrze 6. piętro

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze spektaklu "Piękna Lucynda"
East News

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48