Mikołaj Roznerski i Blanka Lipińska w Dzień Dobry TVN
East News

Blanka Lipińska ostro o Mikołaju Roznerskim! Aktor nie będzie zachwycony tymi słowami...

Mikołaj Roznerski i Blanka Lipińska w Dzień Dobry TVN
East News

Blanka Lipińska w mocnych słowach oceniła Mikołaja Roznerskiego! Autorka powieści erotycznych zaledwie kilka tygodni temu głośno przyznała, że nie wyobraża sobie, żeby przystojny aktor z "M jak miłość" mógł zagrać w filmie na podstawie jednej z jej głośnych książek. Blanka Lipińska w odpowiedzi na pytanie swojej fanki napisała wóczas, że Mikołaj Roznerski według niej wygląda "jak chłopczyk, a nie mężczyzna". Teraz autorka książki "365 dni" znów bardzo ostro podsumowała Roznerskiego!

Blanka Lipińska ostrzega Mikołaja Roznerskiego

Blanka Lipińska w rozmowie z reporterem "Faktu" po raz kolejny podkreśliła, że Mikołaj Roznerski z pewnością nie zagra w filmie na podstawie jej powieści. Dlaczego? 

Ja generalnie słyszałam, że to jest w ogóle ogromny casanova, że parę serc złamał i generalnie jest przystojny. On jest przystojny i tego nie da mu się odmówić, natomiast on uważa, że jest bardziej przystojny, niż jest przystojny- powiedziała w rozmowie z Faktem. 

Autorka powieści erotycznych nie ukrywa, że nie ma zbyt dobrego zdania o uwielbianym przez widzów aktorze. Co więcej, Blanka Lipińska ostrzega Mikołaja, żeby przestał łamać serca jej koleżankom!

Przestań łamać serca, bo z tego co wiem, robisz to moim koleżankom i to bardzo nieładnie, bo trafi ci się kiedyś taka wredna s**a jak ja i wyrwie Ci krtań. 

Myślicie, że Mikołaj Roznerski odpowie Blance Lipińskiej?

Blanka Lipińska ostro oceniła Mikołaja Roznerskiego.

Blanka Lipińska
Instagram

Czy aktor odpowie na zaczepki?

Mikołaj Roznerski na sportowo
Instagram


 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09