Instagram

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócił na Instagram! Jego post znów wywołał burzę! 

Instagram

Adam z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci zaskakujący wpis, w którym odpowiedział na hejterskie komentarze. Uczestnik programu TVN7 znów odblokował swój profil na Instagramie, a na dodatek zdecydował się skomentować wszystkie negatywne wpisy internautów, którzy  bardzo ostro ocenili zachowanie Adama w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Jak im odpowiedział?

Adam odpowiada internautom

Adam w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudzał największe kontrowersje. Mężczyzna stworzył związek z Joanną i chociaż w finale para przyznała, że chce kontynuować swoją znajomość to kilka tygodni po spotkaniu z ekspertami okazało się, że Adam przestał kontaktować się z Joanną. Uczestnik show nie chciał powiedzieć, dlaczego podjął taką decyzję. 

- Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - Adam przyznał w programie.

Po wielkim finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało! Internauci ostro krytykowali Adama za jego zachowanie wobec Joanny. Po tym, jak uczestnik show odblokował swoje media społecznościowe zalała go fala hejtu. I chociaż mężczyzna zapewniał, że nie zamierza przejmować się negatywnymi komentarzami to po kilku dniach jego profil znów został ukryty. Teraz Adam znów zaskoczył internautów i nie tylko po raz kolejny odblokował swojego Instagrama, ale również odpowiedział na ostre komentarze!

Rany Julek...ile tych historii juz powstało...😅😁😂🤣Nawet się dowiedziałem ze mam nowego kuzyna...🍻🍰🤣dobranoc- czytamy na profilu Adama.

To jeszcze nie koniec! Zobaczcie sami cały, dość dziwny i nietypowy wpis Adama ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Zobacz także: Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt.

 

Internauci ostro krytykują Adama za jego zachowanie wobec Joanny. Mężczyzna zakończył znajomość ze swoją żoną z programu i nie chciał wytłumaczyć, dlaczego podjął taką decyzję. 

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08