East News

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!

East News

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, jednak emocje wśród fanów po finale wydają się być w dalszym ciągu ogromne. Niewątpliwie miało na to wpływ zachowanie jednego z uczestników, Adama, który dodatkowo spotęgował emocje wśród widzów swoim wpisem w mediach społecznościowych. Ekspertka programu Magdalena Chorzewska zabrała głos w sprawie relacji Adama i Joanny w programie. Na InstaStory psycholog odniosła się również do głośnego wpisu Adama. Zobaczcie!

Zobacz także: Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie relacji Joanny i Adama!

Joanna i Adam to jedyna para 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która wzięła rozwód. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, który stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozstaniu. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozstania z żoną, będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało.

Po emisji finałowego odcinka chłopak zamieścił również wpis, w którym odpowiedział na krytyczne komentarze oraz zdradził kulisy programu.

hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie - napisał Adam na Instagramie.

Do jego słów odniósł się już Piotr Mosak, teraz głos zabrała Magdalena Chorzewska, która na InstaStory odpowiadała na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło właśnie postu Adama w mediach społecznościowych. Psycholog odpowiedziała bardzo krótko i stanowczo. 

Widziałam i nie mam zamiaru tego komentować - powiedziała ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W kolejnych pytaniach internauci poprosili o ocenę relacji Joanny i Adama w programie. Ekspertka stwierdziła, że Adam i Joanna teoretycznie byli dobrze dobrani. Dlaczego zatem im nie wyszło?

My dajemy ludziom szansę i łączymy ludzi, ale to, w jaki sposób oni się zachowują, to dla nas trochę nie do przewidzenia. Adam i Asia teoretycznie byli dobrze dobrani. Czegoś tam zabrakło w ich relacji. Na pewno zabrakło dobrej woli ze strony Adama, na pewno zabrakło pewnych aspektów, które pomimo wszystko gdzieś powinny wystąpić w tej relacji z szacunku do siebie - powiedziała Magdalena Chorzewska. 

Adam w finałowym odcinku poinformował, że jego życie dwa dni po podjęciu decyzji o rozwodzie bardzo się zmieniło, dlatego nie chce i nie może kontynuować relacji z Joanną. Fani bardzo skrytykowali jego zachowanie zwłaszcza po publikacji wpisu na Instagramie. Teraz chłopak zdecydował się ponownie zablokować swój profil w mediach społecznościowych. 

Facebook

Ekspertka Magdalena Chorzewska zabrała głos w sprawie relacji Adama i Joanny. Wcześniej do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych odniósł się także Piotr Mosak.

East News

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01