Andrzej Duda w czerwonym kombinezonie narciarskim
East News
Newsy

17 tysięcy złotych za narty prezydenta Andrzeja Dudy trafi na konto WOŚP

17 tysięcy złotych za narty prezydenta Andrzeja Dudy trafi na konto WOŚP

Wielka aukcja zakończona! Narty ofiarowane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez prezydenta Andrzeja Dudę, zostały sprzedane za 17 tysięcy złotych!

Reporter spytał Andrzeja Dudę czy wspiera WOŚP. Co odpowiedział prezydent?

Narty Andrzeja Dudy sprzedane

Licytacja trwała do 14.30 w niedzielę. Najwyższą kwotę - równe 17 tysięcy zaproponował tuż przed jej zakończeniem użytkownik Allegro o pseudonimie “ZEK-Z-Kupisz”. O nabywcy na razie nic nie wiadomo. Nie ma na koncie żadnych wcześniejszych transakcji, nie zgromadził też na portalu aukcyjnym żadnych komentarzy na swój temat.

 

Aukcja narty prezydenta
Allegro

Narty, które wygrał, to sprzęt, na którym Andrzej Duda, jeszcze jako kandydat na urząd Prezydenta RP zjeżdżał m.in. w Rabce Zdroju przed III Memoriałem Marii Kaczyńskiej. Prezydent RP złożył na nich swój autograf.

Narty z autografem prezydenta Dudy
Allegro

 

Całkowity dochód ze sprzedaży nart zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kupujący ma 7 dni na wpłatę pieniędzy. W razie braku wpłaty, Allegro może jej dochodzić na drodze sądowej.

 

Prezydent na nartach

Andrzej Duda w czerwonym kombinezonie narciarskim
East News

Andrzej Duda
East News
Newsy
Narty prezydenta Dudy idą na rekord na aukcji WOŚP! Ich wartość wzrosła już szesnastokrotnie!
Narty prezydenta Dudy idą na rekord na aukcji WOŚP! Ich wartość wzrosła już szesnastokrotnie!

Za ile można kupić narty Andrzeja Dudy na aukcji WOŚP? Prezydent przekazał swój sprzęt na charytatywną licytację. Ich wartość bardzo szybko rośnie! Szykuje się rekord? Narty prezydenta Andrzeja Dudy na aukcji WOŚP Andrzej Duda postanowił przekazać swoje narty na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent to zapalony narciarz, a jego narty z autografem można nabyć za pośrednictwem aukcji. Są to dokładnie te same narty, na których prezydent szusował ostatnio na stoku w Istebnej w Nowy Rok. Jak pisaliśmy już wcześniej wartość nart Andrzeja Dudy to około 3 tysiące złotych. Obecnie narty prezydenta można kupić za... 16 tysięcy złotych! To całkiem niezły wynik, mając na uwadze fakt, że początkowo narty wystawiono za 1 000 zł! Licytacja kończy się dokładnie 17 stycznia (w niedzielę) o godzinie 14:30. Ich wartość ma jeszcze szansę wzrosnąć! Jak sądzicie, do jakiej kwoty dobije?    Zobacz też: Robert Lewandowski jak prezydent Andrzej Duda! A nawet go przebił...   Andrzej Duda wystawił narty na aukcji WOŚP Wartość nart to obecnie 16 tysięcy złotych

Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS
Newsy
Tomasz Lis szydzi z Andrzeja Dudy i jego aukcji dla WOŚP? A jego żona? Wręcz przeciwnie!
Tomasz Lis szydzi z Andrzeja Dudy i jego aukcji dla WOŚP? A jego żona? Wręcz przeciwnie!

Prezydent  Andrzej Duda oddał swoje narty na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czym niektórych zaskoczył, bo część polityków PiS raczej nawołuje do bojkotu WOŚP. Tomasz Lis uważa, że prezydent wspiera WOŚP, bo chce poprawić swój wizerunek. Na swoim Twitterze dziennikarz napisał: Heroiczny akt potwierdzający niezależność Dudy. Przekazał na WOŚP narty. Naród jest pod wrażeniem Heroiczny akt potwierdzający niezależność prez. Dudy. Przekazał na WOŚP narty. Naród jest pod wrażeniem. — Tomasz Lis (@lis_tomasz) January 6, 2016 Za to Hanna Lis jest zadowolona z posunięcia prezydenta. Prezydent Andrzej Duda przekazał swoje narty na WOŚP. Dobry przykład, brawo. A gdy przez Internet przetoczyła się fala krytyki ze strony tych, którzy uważają podobnie jak Tomasz Lis, Hanna Lis nie ponownie chwaliła prezydenta za jego czyn. Co napisała? Przekazanie przez Andrzeja Dudę nart na WOŚP to fajny i chyba symboliczny gest. Hejtowanie tego przez przeciwników PAD uważam za małostkowe :( - czytamy na jej Twitterze. Przekazanie przez @AndrzejDuda nart na WOŚP to fajny i chyba bardzo symboliczny gest. Hejtowanie tego przez przeciwników PAD małostkowe :( — Hanna Lis (@hannalisowa) styczeń 6, 2016 Skąd ta różnica zdań w małżeństwie?   Tomasz i Hanna Lisowie rzadko pokazują się razem na salonach: Hanna Lis prowadzi Panoramę:

Andrzej Duda
East News
Newsy
Andrzej Duda przekazał swoje narty na aukcję WOŚP. Ich cena urosła od wczoraj siedmiokrotnie!
Andrzej Duda przekazał swoje narty na aukcję WOŚP. Ich cena urosła od wczoraj siedmiokrotnie!

Andrzej Duda postanowił przekazać swoje narty na aukcję 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Trwa licytacja! Są to dokładnie te same narty, na których prezydent szusował ostatnio na stoku w Istebnej w Nowy Rok. Za ile się sprzedadzą? Andrzej Duda przekazał narty na WOŚP Tym posunięciem prezydent Andrzej Duda w elegancki sposób odciął się od nieprzychylnych głosów na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jakie pojawiały się wśród niektórych posłów PiS. Andrzej Duda to zapalony narciarz, dlatego to właśnie narty z jego autografem trafiły na aukcję WOŚP. Jak informowaliśmy już wcześniej, wartość nart głowy państwa to około 3 tysięcy złotych. Obecnie ich wartość na aukcji to ponad 7 tysięcy, a dzień wcześniej było to zaledwie 1000 zł! Należy jednak pamiętać, że to dopiero początek! Licytacja potrwa do 17 stycznia 2016 roku. Jaką kwotę osiągnie? Na pewno będzie to spora suma! Dochód z licytacji oraz zbiórek zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie opieki seniorom.   Zobacz też: Gwiazdy w Kalendarzu WOŚP! Nie zabrakło wśród nich Dody! Mamy zdjęcie!   Prezydent Andrzej Duda przekazał narty na aukcję WOŚP     Wynik aukcji poznamy 17 stycznia  

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner