Natalia Klimas


Imię: Natalia

Drugie imię: -

Nazwisko: Klimas

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Panna

Data urodzenia: 1982-09-17

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 174

BIO: Natalia Klimas – pochodząca z Warszawy polska aktorka, córka znanej projektantki mody, Joanny Klimas. Absolwentka The Lee Strasberg Theatre and Film Institute i The William Esper Studio w Stanach Zjednoczonych.
W 2004 roku zadebiutowała w amerykańskim serialu „Wołanie o pomoc”, a kilka lat później pojawiła się w serialach „Plotkara” i „Białe kołnierzyki”. Jej największym sukcesem była rola w filmie „Słyszeliście o Morganach”, gdzie zagrała obok największych hollywoodzkich gwiazd, takich jak Sarah Jessica Parker czy Hugh Grant. Wystąpiła ponadto w filmie „Ramona's New Dresser” czy serialu „Rescue me”. W Polsce pojawiała się gościnnie w serialach „Przyjaciółki”, „Przepis na życie”, „2XL”, „Sama słodycz”, „Na dobre i na złe”, „Komisarz Alex”, „Ojciec Mateusz”, zagrała też w filmie „Bogowie”.
W Stanach Zjednoczonych wzięła także udział w reklamie Coca-Coli, jest pierwszą polską ambasadorką marki Calzedonia Intimissimi. Była związana z obecnym narzeczonym Agnieszki Szulim, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. 

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index