Przyjaźnie, które nie przetrwały
O kogo chodzi?
1/8
Przyjaźnie, które nie przetrwały

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przyjaciela! Wiele gwiazd podkreśla, że w show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, a niektóre  z nich przekonały się o tym boleśnie na własnej skórze. Które?

Zobaczcie nasze zestawienie!

Zobacz także: Świętujemy Dzień Przyjaciela. Sprawdź, jakie gwiazdy naprawdę przyjaźnią się w show-biznesie

2/8
Karolina Ferenstein-Kraśko, Małgorzata Rozenek - przyjaźń

Karolina Ferenstein-Kraśko i Małgorzata Rozenek przyjaźniły się jeszcze zanim ta druga stała się naprawdę sławna. Obie panie razem ze swoimi mężami spędzały wolny czas, a Rozenkowie byli częstymi gośćmi w Gałkowie. Relacja gwiazd zaczęła się psuć po rozwodzie Małgorzaty Rozenek.
 

3/8
Doda, Maja Sablewska - przyjaźń

Przyjaźń Dody i Mai Sablewskiej rozpoczęła się w momencie, kiedy stylistka została menadżerką artystki. Panie spędzały ze sobą dużo czasu i rozmawiały nawet na najbardziej intymne tematy. To je bardzo do siebie zbliżyło, ale wraz z końcem współpracy zakończyła się wielka przyjaźń. Po jakimś czasie okazało się, że wokalistka miała żal do swojej byłej współpracownicy o udawaną przyjaźń dla własnych profitów.

4/8
Natalia Klimas i Agnieszka Szulim - przyjaźń

Agnieszka Szulim i Natalia Klimas bardzo chwaliły się swoją przyjaźnią. Gwiazdy wspólnie przychodziły na imprezy, wyjeżdżały razem na wakacje i zamieszczały mnóstwo wspólnych zdjęć na portalach społecznościowych. Wszystko popsuło się w momencie, kiedy córka projektantki Joanny Klimas zakończyła związek z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym kilka miesięcy później zaczęła spotykać się dziennikarka.
 

5/8
Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski - przyjaźń

Kilka lat temu Jakub Błaszczykowski dostał propozycję grania w Borussi Dortmund, którą oczywiście przyjął. Jakiś czas później do Niemiec przeniósł się także Robert Lewandowski, który otrzymał dużą pomoc od kolegi z Polski i dzięki temu panowie bardzo się zaprzyjaźnili. W momencie, kiedy Lewy stawał się coraz większą gwiazdą ich relacje były bardziej napięte. Głośno było o bójce, do której doszło w szatni pomiędzy Lewandowskim a jednym z niemieckich piłkarzy. Wówczas Błaszczykowski nie stanął w obronie swojego przyjaciela, co poniekąd wpłynęło na to, że ich drogi się rozeszły.

Kilka miesięcy temu panowie pojednali się, a podczas jednego z meczów reprezentacji dali z siebie wszystko i nawet zdobyli się na uściski.

6/8
Hanna Lis i Kinga Rusin - przyjaźń

Kinga Rusin i kiedyś Hanna Smoktunowicz były najlepszymi przyjaciółkami. Panie chętnie fotografowały się na bankietach do momentu, kiedy Kinga i Tomasz Lis rozwiedli się. O tym rozstaniu pisali wszyscy, ponieważ pojawiły się plotki, że dziennikarz porzucił ukochaną dla jej najlepszej przyjaciółki - dzisiaj Hanny Lis. Jednak nie wiadomo, czy jest to do końca prawdą, ponieważ o rozstaniu Rusin i Lisa plotkowano już wcześniej.

Panie jednak zerwały kontakty i do tej pory ich nie utrzymują.
7/8
Edyta Górniak, Katarzyna Sowińska - przyjaźń

Edyta Górniak i Katarzyna Sowińska poznały się na planie programu "Jak oni śpiewają?". Panie bardzo się polubiły i zaczęły spotykać się prywatnie. Razem nawet podróżowały, a w czasie rozstania wokalistki z Dariuszem K., Sowińska była dla niej dużym wsparciem. Dzisiaj aktorka mieszkania w Stanach Zjednoczonych, a piosenkarka w Warszawie i raczej nie utrzymują już ze sobą bliskich relacji.

8/8
Kuba Wojewódzki, Michał Figurski - przyjaźń

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski wspólnie prowadzi audycję radiową na antenie Eski Rock. Niestety, niefortunny żart na temat Ukrainek przyczynił się do tego, że ich przyjaźń legła w gruzach. Po głośnej aferze Wojewódzki szybko dostał nową audycję w konkurencyjnej stacji i kontynuuje swój program w TVN-ie, a Figurski został zwolniony i krytycy nie szczędzili mu przykrych słów. Jak się okazało z czasem Michał ma żal do swojego kolegi za to, że stał się kozłem ofiarnym, a ich relacje znacznie się rozluźniła.