Natalia Klimas urodziła!

Tak Natalia Klimas świętowała 36. urodziny! Zdjęcia z córeczką rozczulają

Natalia Klimas urodziła!

Pod koniec lipca Natalia Klimas po raz pierwszy została mamą. Gwiazda urodziła dziewczynkę, która otrzymała na imię Zuzanna. W przeciwieństwie do wielu gwiazd, w tym m.in. Małgosi Sochy, Anny Lewandowskiej czy Agnieszki Kaczorowskiej, Joanna nie unika pokazywania dziecka w sieci. Z okazji swoich urodzin pochwaliła się nowymi zdjęciami dziewczynki. Zdjęcia Zuzi rozczulają! Zobaczcie. 

Natalia Klimas z córką 

Natalia Klimas skończyła 36 lat. Aktorka w tym roku świętowała bez szampana i bez hucznej imprezy. Gwieździe to jednak w ogóle nie przeszkadzało, bo niespełna dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Natalia urodziny spędziła w towarzystwie córeczki. To był dla niej największy prezent, o czym napisała fanom na Instagramie. 

Dziś są moje urodziny. Mój mąż jest daleko (no dobra jest w Warszawie, ale dziś wydaje mi się to daleko), za oknem zimno i szaleje wiatr, a ja znowu o rok starsza! Ale, ale! Te urodziny są inne! Stwierdzam, że wartość mojej egzystencji jednak wzrosła :) Urodziłam śliczne, spokojne i słodkie dziecko! No to jest już obiektywne osiągnięcie życiowe, czy mam rację?? Może szalonej imprezy i szampanów dziś nie będzie ale to ciepłe, pachnące mleczkiem ciałeczko grzeje mnie najcudowniej - napisała w sieci. 

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas byli kiedyś parą. Aktorka dodała pełen emocji wpis

Natalia przy okazji pochwaliła się nowymi zdjęciami dziewczynki. Zuzia rośnie jak na drożdżach. Zobaczcie, czego gwiazdy i fani życzyli Natalii w komentarzach. 

- Ale wspaniała fota!!!! Sto lat Natalia! Najpiękniejsze urodziny patrząc na Was! - napisała Kasia Zielińska. 

- Wszystkiego, co najlepsze ! Wyglądacie razem przepięknie ❤️❤️

- Wszystkiego najlepszego! ✨ Jest Pani inspiracja dla spokoju, wdzięczności i naturalnego piękna✨✨✨ - czytamy w komentarzach. 

My również przyłączymy się do życzeń. :) 

Zobaczcie nowe zdjęcia Natalii i jej córki! 

Natalia Klimas z dzieckiem
Instagram

Dziewczynka ma na imię Zuzia 

Natalia Klimas z dzieckiem
Instagram

 

Więcej na temat Natalia Klimas
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08