Mamy zwiastun trzeciego odcinka serialu "Niania w wielki mieście"! Co się wydarzy? Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) jeszcze raz próbuje wytłumaczyć Danie (Magdalena Lamparska) sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany.

 

Zobacz: Idealna niania: czego unikać przy wyborze niani?

 

Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce, żeby Dana z powrotem była jego opiekunką. Jacek przekazuje Danie dobre wieści. Sugeruje też, że został w Warszawie dla niej. Monika (Kamilla Baar – Kochańska) jest bardzo wdzięczna Jackowi i natychmiast przydziela Danie i Kubie (Stefan Pawłowski) kolejny projekt.

Co w trzecim odcinku Niani w wielkim mieście?

Ich klientką jest Anita (Jowita Budnik). Kobieta chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla swojej córki Joasi (Oliwia Dąbrowska), ale może przeznaczyć na to niewiele pieniędzy. Dana wpada na pomysł organizacji przyjęcia. Na urodziny Joasi przychodzi jej ulubiona koleżanka, Hania (Maritta Iwańska). Dzieci szaleją na imprezie urodzinowej. Natomiast bardzo elegancka mama Hani (Natalia Klimas) nie odnajduje się w skromnym mieszkaniu Anity i Hani. Kuba tymczasem po raz kolejny chce namówić Monikę na wspólne wyjście. Dana odbiera Iwa ze szkoły. Okazuje się, że pani Popławska wypisała syna z piłki nożnej. W ramach rekompensaty Dana zabiera chłopca na boisko za domem. Wszystkiemu przygląda się matka Iwa…Trzeci odcinek "Niani w wielkim mieście" we wtorek 21 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.

 

Zobacz: Czy Mateusz Rzeźniczak, gwiazdor "Niani w wielkim mieście", ma dziewczynę? ZDJĘCIA!

 

Zwiastun Niania w wielkim mieście

 

Zwiastun Niania w wielkim mieście