Party Stories
Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak na premierze filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei"
ONS
Newsy

Gwiazda "2XL" i jej chłopak miliarder - jak się poznali?

Para zna się już od kilku lat

Natalia Klimas to stosunkowo nowa twarz na polskich salonach. Aktorka gra obecnie w popularnym serialu "2XL", który zbiera pozytywne recenzje i zdobył sympatię widzów. Swoich sił próbowała też w USA i ma na koncie nawet małe sukcesy. Przypomnijmy: Klimas o przyjaźniach z gwiazdami Hollywood

Aktorka na imprezach pojawia się najczęściej sama, ale sporo emocji wywołuje jej życie prywatne i związek z miliarderem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Para pojawiła się dotąd publicznie razem tylko raz - na premierze głośnego filmu "Wałęsa. Człowiek z Nadziei" (zobacz: Gwiazda serialu "2XL" z chłopakiem miliarderem na salonach).

Klimas we wszystkich udzielonych wywiadach konsekwentnie odmawia odpowiedzi na pytania dotyczące jej związku z Piotrem, który jest z zawodu filmowcem oraz producentem i ma na swoim koncie współpracę m.in. z Andrzejem Wajdą. Jak donosi "Flesz", Natalię zobaczymy niedługo w filmie "Bogowie" o Zbigniewie Relidze, gdzie wcieli się w postać dziennikarki, a producentem obrazu będzie właśnie Piotr. Nieco więcej do powiedzenia mają osoby z jej otoczenia, które w najnowszym "Fleszu" przybliży nieco kulisy związku Klimas i Woźniaka.

Z Piotrem Woźniakiem-Starakiem Natalia poznała się pięć lat temu na kolacji u znajomych. Pierwszy raz pokazali się razem w marcu na premierze wody mineralnej Michała Niemczyckiego, ale są parą już od dwóch lat - zdradza znajomy Natalii w rozmowie z "Fleszem".


Myślicie, że zobaczymy ich jeszcze razem na salonach?

Natalia Klimas i inne gwiazdy na 6. urodzinach magazynu "Party":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Klimas o Piotrze Woźniak Staraku
Newsy
Czy Natalia Klimas kocha jeszcze Piotra Woźniaka Staraka? Szczere wyznanie
Byli razem 2,5 roku.

Natalia Klimas opowiedziała o związku z Piotrem Woźniakiem Starakiem, z którym spotykała się prawie 2,5 roku! W programie "Demakijaż" aktorka przyznała, że był to wspaniały czas. Ale czy ta miłość już wygasła? Klimas wspomina związek z miliarderem Szulim! Natalia Klimas i Piotr Woźniak Starak wzbudzali ogromne zainteresowanie mediów. Poznali się ponoć w USA, gdzie Natalia chciała zrobić karierę aktorską. On, pochodzący z jednej najbogatszych rodzin w Polsce, studiował w Stanach Zjednoczonych i już wtedy interesował się filmem. To dzięki niemu Klimas zagrała małą rolę w filmie "Bogowie", którego był producentem. Tworzyli doskonałą parę. Nie obnosili się ze swoim szczęściem na salonach, jednak zdarzyły się wyjątki. Także na Instagramie, gdzie pokazywali zdjęcia ze wspólnych wakacji. Niestety, w 2014 roku para rozstała się. Podobno nie mogli się już dogadać. Po jakimś czasie Piotr Woźniak Starak związał się z Agnieszką Szulim , z którą Natalia się przyjaźniła. Jak z perspektywy czasu Natalia Klimas wspomina związek z miliarderem? W programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza przyznała: Klimas: "Byliśmy razem 2,5 roku i był to wspaniały czas w moim życiu” Krzysztof Ibisz: „Ten mężczyzna to osoba publiczna?” Natalia: „Przecież wiesz o kim mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania więc jest to zdecydowanie temat zamknięty.”  Zobacz także: Szok! Najlepsza koleżanka Szulim zaprzyjaźniła się z Dodą. Znamy szczegóły   Natalia Klimas i Piotr Woźniak Starak na salonach.   Piotr Woźniak Starak planuje teraz ślub z Agnieszką Szulim. Natalia Klimas pogodziła się z rozstaniem.

Rodzina Staraków na premierze Powstania Warszawskiego
ONS
Newsy
Były Klimas już nie płacze po rozstaniu. Pojawił się z rodzicami miliarderami na salonach
Najlepsza partia w mieście?

Rok temu Natalia Klimas przystąpiła do ponownej próby podbicia polskiego show-biznesu po powrocie ze Stanów Zjednoczonych. Aktorka była wówczas widywana na salonach z Piotrem Woźniakiem-Starakiem , dziedzicem miliardowej fortuny. Para zdawała się świetnie dogadywać, ale na początku tego roku pojawiły się doniesienia, że ich miłość nie przetrwała i zdecydowali się rozstać. Przypomnijmy: Koniec romansu Klimas z miliarderem. O co poszło? Od czasu rozpadu ich związku, Starak nie pokazywał się na dużych medialnych wydarzeniach. Aż do wczoraj. Młody miliarder pojawił się bowiem na premierze głośnego filmu "Powstanie Warszawskie", towarzyszyli mu też rodzice - Jerzy Starak i Anna Woźniak-Starak. Ich majątek szacuje się na ponad 3 miliardy złotych, a Jerzy jest właścicielem m.in. takich firm jak Polpharma czy Herbapol. Nie da się ukryć, że Piotr po rozstaniu z Natalią Klimas jest teraz jedną z lepszych partii, a wizyty na salonach z pewnością dostarczą mu kolejnych wielbicielek. Tak rodzina Staraków prezentowała się na premierze filmu. Będzie o nich głośno w show-biznesie? Zobacz: Wszyscy najbogatsi Polacy na premierze programu Dominiki Kulczyk Gwiazdy i miliarderzy na premierze "Powstania Warszawskiego":

Natalia Klimas w Gali o Sarah Jessica Parker i Hugh Grant
ONS (kolaż afterparty.pl)
Newsy
Klimas o przyjaźniach z gwiazdami Hollywood: Hugh Grant jest dowcipny, a SJP...
Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wcale nie jest idealna

Natalia Klimas ostatnio coraz częściej pojawia się na salonach, możemy oglądać ją też w serialu "2XL" emitowanym przez stację Polsat. Jakby tego było mało, dużo emocji wywołuje jej związek z miliarderem. Przypomnijmy: Gwiazda serialu "2XL" z chłopakiem miliarderem na salonach Niewiele osób jednak wie, że Natalia w wieku 19 lat wyjechała do Nowego Jorku, aby rozwijać tam aktorski warsztat . Wysiłki i niezliczona ilość castingów opłaciła się - Klimas dostała pokaźne epizody w słynnym serialu "Plotkara" i filmie "Słyszeliście o Morganach?" z Hugh Grantem i Sarah Jessiką Parker . W najnowszym wywiadzie dla "Gali" aktorka wspomina współpracę z hollywoodzkimi gwiazdami. Hugh Grant jest dowcipny, błyskotliwy. Poznałam go na przymiarkach. Jest tak zabawny, że boki zrywasz ze śmiechu. To, jak ten facet potrafi się z siebie śmiać, jest imponujące. Zresztą Sarah Jessica Parker również. Ten film robiła zaraz po tym, jak na świat przyszły jej bliźniaczki. To był jej pierwszy dzień zdjęciowy. Stoi obok mnie przed ujęciem, zdenerwowana, i mówi: "O kurczę, mam nadzieję, że jeszcze pamiętam, jak to się robi". Taka gwiazda, a tak pełna niepewności wydaje się ludzka. Kiedy grałam w "Plotkarze", wszyscy siedzieliśmy razem w pokoju, jedliśmy te same kanapki, czesały nas te same panie - wyznała. Obecnie Natalia mieszka w Polsce. Powinna wrócić do USA i tam próbować swoich sił? Zobacz: Wielki sukces Izy Miko. Zagra w kontynuacji HOLLYWOODZKIEGO hitu Natalia Klimas na 6. urodzinach "Party":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner