Ania Korcz, Dominika Gwit, Anna Karczmarczyk - wszystkie śluby lipca
Instagram
Karczmarczyk, Gwit... Kto jeszcze?
1/7
Ania Korcz, Dominika Gwit, Anna Karczmarczyk - wszystkie śluby lipca
Instagram

Lato sprzyja nie tylko flirtom i romansom, lecz także poważnym miłosnym deklaracjom. Oto polskie gwiazdy, które powiedziały swoim ukochanym „tak” w lipcu 2018 roku. Jest na co popatrzeć! Suknie były wymyślne: zamawiane u projektantów, nie tylko w kolorze klasycznej bieli, tiulowe, koronkowe, z gorsetami....  Która panna młoda wyglądała najpiękniej? Dominika Gwit, Natalia Klimas, Anna Karczmarczyk, Sylwia Nowak czy córka Anny Korcz?

 

ZOBACZ: Anna Lewandowska szalała na poprawinach u córki Ani Korcz! DUŻO ZDJĘĆ

2/7
Suknia Dominiki Gwit

„Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, napisała szczęśliwa Dominika Gwit tuż po ślubie z Wojtkiem. Teraz jej nazwisko to Gwit-Dunaszewska. Jej suknia ślubna to projekt marki specjalizującej się w modzie ślubnej plus size, rozmiarówka zaczyna się tam od nr 46!  Do białej sukni ślubnej aktorka założyła wianek z prawdziwych kwiatów!

3/7
Natalia Klimas ślub
Instagram

Natalia Klimas na ślubie z Mikołajem Boberem wystąpiła oczywiście w sukni projektu mamy - słynnej polskiej projektantki Joanny Klimas. Uroczystość odbyła się w tajemnicy, według zapewnień aktorki była bardzo skromna.

 

ZOBACZ: Natalia Klimas WYSZŁA ZA MĄŻ! Zobacz jej suknię ślubną! Dużo zdjęć!

4/7
Natalia Klimas wyszła za mąż, zdjęcie ślubne
Instagram
5/7
Instagram

Sylwia Nowak, gwiazda „Miłości na bogato” i trenerka personalna, wyszła za mąż za Bartłomieja
Garbicza. Na ten ważny dzień wybrała suknię model Royal z kolekcji Atelier Pronowias. Od razu po ślubie nowożeńcy pojechali w podróż poślubną na Bali.

 

ZOBACZ: Gwiazdka "Na Wspólnej" wyszła za mąż! Jej wybranek to niezły PRZYSTOJNIAK! ZDJĘCIA

6/7
Anna Karczmarczyk potwierdziła: "Mąż i Żona!" Pokazała suknię ślubną w całej okazałości!

Aktorka Anna Karczmarczyk i producent Pascal Litwin poznali się w „Tańcu z Gwiazdami”. Powiedzieli sobie „tak” dwa lata po zaręczynach. Mąż aktorki napisał na Instagramie piękne słowa: "Aż bym cię zjadł ze szczęścia. ❤️ Dziękuję, że jesteś mój najpiękniejszy prezencie świata. Moja miłości!".

ZOBACZ: Trzy gwiazdorskie ślub w jeden weekend! Która panna młoda wyglądała najładniej? ;)

7/7
Ślub Anny Korcz z Piotrem Kalitowskim
AKPA

Sześćdziesiąt metrów delitaknego tiulu, francuska koronka, a wszystko w kolorze nude – córka Anny Korcz, również Anna, wyszła za Piotra z wielką pompą. Goście na życzenie panny młodej przyszli w granatowych kreacjach. Byli wśród nich Anna i Robert Lewandowscy, Zofia Zborowska i Katarzyna Skrzynecka.

ZOBACZ: Plejada gwiazd na ślubie córki Anny Korcz! Lewandowska przyćmiła pannę młodą?