Maria Konarowska

Maria Konarowska to aktorka znana przede wszystkim z ról w takich serialach jak "Na Wspólnej", "Plebania" oraz "Pierwsza miłość". Wystąpiła także w jednej z edycji programu "Azja Express", gdzie była w parze z Agnieszką Włodarczyk. Konarowska ma córkę Gaję, urodzoną w 2019 roku.

Imię: Maria

Nazwisko: Konarowska

Pseudonim: brak

Wzrost: 1,65 m

Data urodzenia: 29.11.1980 r.

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: aktorka telewizyjna

Osoby-związki:Maria Konarowska od kilku lat spotyka się z mężczyzną, o którym niewiele wiadomo. Oktawian, ukochany Konarowskiej, jest także ojcem jej dziecka. Poza tym nie ma zbyt wielu wiadomości na temat życia prywatnego Marii Konarowskiej. W tym miejscu warto jednak dodać, że sama Konarowska pochodzi ze znanej rodziny. Jej dziadek to Jan Parandowski, a cała rodzina zajmuje się aktorstwem.

Rodzice: Joanna Szczepkowska, Mirosław Konarowski

Dzieci: córka Gaja

Rodzeństwo: Hanna Konarowska

BIO:Maria Konarowska urodziła się w Warszawie i właśnie tam ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej. Maria Konarowska karierę rozpoczęła debiutem w "Na Wspólnej" w 2004 roku. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w serialu "Kopciuszek". Razem z Pawłem Orleańskim przekazują ciekawostki popularnonaukowe w "Galileo". Była uczestniczką pierwszej edycji "Azja Express" w duecie z Agnieszką Włodarczyk. W programie "Bazary Europy" jako prowadząca prezentuje widzom najciekawsze targowiska pod gołym niebem w Barcelonie, Amsterdamie, Florencji, Atenach, Berlinie i innych miastach. Rodzice oraz dziadek Marii to znani aktorzy, jest też prawnuczką pisarza Jana Parandowskiego. Ma młodszą siostrę, również znaną z filmów i seriali Hannę Konarowską-Nowińską. Obecnie aktorka skupia się na wychowaniu córki Gai. Pokazuje swoje rodzinne życie na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 50 tysięcy obserwatorów. Jej pasją są podróże. Dodatkowo aktorka w czasie ciąży pokazywała siebie, a później zaczęła opisywać ważne wydarzenia z życia jej córeczki. W 2020 roku Konarowska ze względu na pandemię przeprowadziła się do Szwecji, ponieważ mieszka tam jej partner. W październiku 2020 roku udzieliła wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o tym, jak sama radzi sobie z trudną sytuacją pandemiczną, a także jak wygląda to w Szwecji.

Znana z: seriali telewizyjnych, prowadzenia programu "Galileo", uczestnictwa w programie "Azja Express"

Funkcja w filmie (wybrana filmografia) i w telewizji: -

jako Urszula w serialu "Na Wspólnej" (2004) - jako hostessa w serialu "Bulionerzy" (2004) - jako Julia Malinowska w serialu "Plebania" (2005-2009) - jako Blanka Kowalczyk w serialu "Kopciuszek" (2006-2007) - jako dziewczyna Fogiela w serialu "Pitbull" (2007) - jako recepcjonistka w serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem" (2008) - jako Berenika Gajewska-Kulczycka w serialu "Pierwsza Miłość" (2010-2012) - jako Ela Chowaniec w serialu "Komisarz Alex" (2011), w odcinku 6 - jako Zosia w serialu "Piąty stadion" (2012) - jako dziewczyna Roberta w filmie "Mechanizm obronny" (2012) - jako Magda Kołacz w serialu "Prawo Agatu" (2013), w odcinku 35 - jako współprowadząca w programie "Galileo" - jako Danusia w serialu "Ojciec Mateusz" (2015), w odcinku 165 - jako uczestniczka w programie "Azja Express" (2016) - jako prowadząca w programie "Randka z nieznajomym" (2019) - jako kobieta w barze w filmie "Ukryta gra" (2019) - jako prowadząca w programie "Bazary Europy" (2021)

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

Link Instagram: instagram.com/mariakonarowska

Link FB: facebook.com/mari.konarowska
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index