Maria Konarowska i Ludwik Borkowski z Azja Express są parą?
ONS

Ludwik Borkowski i Maria Konarowska są parą? Plotki o tym, że przyjaciel Michała Żurawskiego i przyjaciółka Agnieszki Włodarczyk mają się ku sobie pojawiły się już w trakcie emisji programu "Azja Express". Inni uczestnicy mówili otwarcie, że Ludwik i Marysia mają się ku sobie, a para miała wiele czasu na poznanie się, bo oboje znaleźli się w wielkim finale show. Ostatecznie 1.edycję "Azja Express" wygrał Ludwik z Michałem, ale do ostatniego dnia rywalizowali o zwycięstwo właśnie z Marysią i Agnieszką.

 

Ludwik Borkowski i Maria Konarowska z Azja Express są parą?

Para spędziła kilka tygodni w Azji, teraz cały czas utrzymują kontrakt, komentują swoje zdjęcia na kontach w social mediach, a fani programu cały czas dopytują ich, czy są parą. Ludwik był gościem dzisiejszego wydania "Dzień dobry TVN", w którym mówił o tym, jak zmieniło się jego życie po "Azja Express". Przed wywiadem z Ludwikiem, pojawił się materiał, w którym Michał i Marysia opowiadali o nim. Co powiedzieli?

Mądry, kochany, sympatyczny, spokojny. Mogę tak mówić godzinami o nim. To było miłe znaleźć się w otoczeniu faceta, który jest taki otwarty - powiedziała Maria Konarowska.

Nie zdradziła, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń, ale wszelkie wątpliwości rozwiał Michał Żurawski.

Cały czas mnie to dziwi, że on jest singlem. A z niego jest fajny facet, dziewczyny bierzcie się za niego, bo to świetny facet. Ja mam żonę, więc się za niego nie wezmę, ale z tego co wiem jest wolny - powiedział Michał Żurawski. 

Aktor tak zareklamował swojego przyjaciela w telewizji, że z pewnością wkrótce Ludwik znajdzie miłość ;-) W "Dzień dobry TVN" zdradził, że chciałby spróbować swoich sił jako aktor, więc wkrótce na pewno o nim jeszcze usłyszymy!

 

ZOBACZ: Michał i Ludwik wygrali "Azję Express" niesłusznie? Fani nie mają wątpliwości "Oszukane zwycięstwo. Powinni dostać karę"

 

Ludwik Borkowski zdobył sławę dzięki udziałowi w Azja Express

Ludwik Borkowski pokazał zdjęcie z Marią Konarowską
Instagram
Z Marysią Konarowską łączy go przyjaźń

Maria Konarowska, Agnieszka Włodarczyk
Party.pl