TV-Show

Lis, Rozenek, Włodarczyk i wiele innych gwiazd o 5 rano na lotnisku! Razem lecą do Azji!

Lis, Rozenek, Włodarczyk i wiele innych gwiazd o 5 rano na lotnisku! Razem lecą do Azji!
Jak wyglądały?
Agnieszka Włodarczyk z bratem Rafałem i psami
Newsy
Jak Agnieszka Włodarczyk przeżyła rozstanie z Krawczykiem? Popadła w depresję. Ale pomógł jej inny mężczyzna! ZDJĘCIA
Jak Agnieszka Włodarczyk przeżyła rozstanie z Krawczykiem? Popadła w depresję. Ale pomógł jej inny mężczyzna! ZDJĘCIA

Agnieszka Włodarczyk rozstanie z Mikołajem Krawczykiem przypłaciła depresją! Jak dowiedział się magazyn „Flesz”, Agnieszka nie chciała dopuścić do siebie myśli, że to koniec, dlatego po tym jak odszedł Mikołaj, zamknęła się w sobie. Przestała odbierać telefony, przez ponad trzy miesiące nie wychodziła z domu – zdradziła „Fleszowi” jej znajoma. Mikołaj szybko rozpoczął nowy związek z Sylwią Juszczak, dla Agnieszki to był cios. A co było w tej historii najgorsze? Że przez ponad cztery lata związku przyzwyczaiła się do synków Mikołaja – pięcioletnich Michała i Roberta. Przywiązała się do synków Krawczyka. W nowym domu, który urządzała dla siebie i Mikołaja, przygotowała dla nich nawet pokój. Została pustka. To ją przygnębiło – mówi „Fleszowi” znajoma gwiazdy. Na szczęście z pomocą przyszła jej rodzina - mama Anna Stasiukiewicz i młodszy o 10 lat brat Robert. To on wyciągnął Agnieszkę z domu i namówi na... sport. Lek na całe zło. Robert nie miał łatwego zadania. Aga jest bardzo uparta i nigdy nie należała do osób, które z zapałem uprawiały sport. Mimo to Robert nie poddawał się, bo wiedział, że to pomoże jej poradzić sobie z demonami przeszłości – opowiada jej znajoma. Zaczął zostawać u siostry na noc. Robili sobie wieczory filmowe, a rano szli na trening. I tak Włodarczyk zaczęła pracować nad kondycją i sylwetką. Wtedy Agnieszka Włodarczyk dostała propozycję udziału w programie „Azja Express” w TVN. Teraz jest właśnie w Azji i ściga się z innymi gwiazdami w ekstremalnych warunkach, by zostać dalej w programie. Więcej o życiu Agnieszki Włodarczyk po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem przeczytacie w magazynie „Flesz”. Magazyn przeszedł metamorfozę i jest teraz bardzo elegancki. Warto się przekonać samemu! Zobacz także: Wiemy, kto wystąpi z Agnieszką...

Miko, Bachleda-Curuś, Rosati
ONS.pl
TV-Show
Robi karierę w USA, w Polsce wystąpi w show Azja Express! O której aktorce mowa?
Robi karierę w USA, w Polsce wystąpi w show Azja Express! O której aktorce mowa?

Znamy nazwiska gwiazd, które pojawią się w programie Azja Express! Wszystkie znajdziecie na Party.pl. Jak ustaliliśmy, kolejną osobą, która zgodziła się na wyjazd do Azji i występ w show, to polska aktorka, która pracuje w Hollywood - Iza Miko ! Aktorka, podobnie jak Weronika Rosati czy Alicja Bachleda-Curuś, mieszka w Hollywood i gra w amerykańskich produkcjach. Prowadzi też swojego ekologicznego bloga i raz na jakiś czas bywa w Polsce. Ale Iza Miko jest wielką miłośniczką podróżowania po Azji i - jeśli jedzie na wakacje - to tylko tam. Dlatego dobrze zna tamte rejony i kulturę, co będzie dla niej bardzo pomocne w programie.   Jak już dziś pisaliśmy w Orient Express zobaczymy też Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana . Jak na razie wiadomo, że w programie wystąpi też Agnieszka Włodarczyk, która pojedzie z Marią Konarowską.   O co chodzi w show? Azja Express (nazwa robocza to "Orient Express") to zagraniczny format, w którym osiem par składających się z gwiazd w ekstremalnych warunkach musi dostać się z jednego miasta do kolejnego. Nie będą mieli pieniędzy (jedynie euro dziennie na głowę), telefonów czy środków transportu. Wszystko będą musieli załatwić swoim urokiem osobistym lub odpracować często zmuszeni do porozumiewania się w języku, którego nie znają.   Będziecie oglądać show Azja Express?   Zobacz także: Seksowna Iza Miko na otwarciu galerii w Los Angeles! Miała na sobie… odważną sukienkę polskiej projektantki!   Iza Miko to jedna z Polek, która mieszka na stałe w Stanach i tam robi karierę aktorską.   Iza Miko w Polsce zagrała w superprodukcji "Kochaj i tańcz" z 2009 roku.   Iza Miko kiedyś spotykała się z Maćkiem Zakościelnym.

Michał Żurawski, Przemysław Saleta
TV-Show
Znamy dwóch kolejnych uczestników show TVN "Azja Express". Kto dołączy do teamu gwiazd?
Znamy dwóch kolejnych uczestników show TVN "Azja Express". Kto dołączy do teamu gwiazd?

Znamy kolejna dwa nazwiska gwiazd, które wystąpią w programie "Azja Express" ("Orient Express"). Jak dowiedziało się Party.pl, kolejnymi gwiazdami, które zobaczymy w show są sportowiec Przemysław Saleta i aktor Michał Żurawski!   Jak już wiadomo w programie zobaczymy Małgorzatę Rozenek z Radosławem Majdanem czy Hannę Lis z Łukaszem Jemiołem.   Przemysław Saleta wystartuje w parze z kolegą i na pewno będzie miał przewagę nad innymi uczestnikami programu, bo sportowiec już od jakiegoś czasu prowadził interesy w Azji. A nawet tam zamieszkał.  Michał Żurawski, mąż Romy Gąsiorowskiej, będzie mieć trudne zadanie do wykonania, bo oprócz tego, że lubi podróżować, to ma małe dzieci, które na miesiąc opuści.  Jak widać, przekrój gwiazd, które wystąpią w podróżniczym show jest ogromny. Modelka, dziennikarka, projektant czy kucharz. Każdy ma inne umiejętności, które mogą w Azji się przydać.   O co chodzi w show Azja Express? "Azja Express" to zagraniczny format, w którym osiem par składających się z gwiazd w ekstremalnych warunkach musi dostać się z jednego miasta do kolejnego. Nie będą mieli pieniędzy (jedynie euro dziennie na głowę), telefonów czy środków transportu. Wszystko będą musieli załatwić swoim urokiem osobistym lub odpracować często zmuszeni do porozumiewania się w języku, którego nie znają.   Będzie oglądać nowy program TVN "Azja Express"?   Przemysław Saleta jest na sportowej emeryturze i ma czas, aby brać udział w show.   Michał Żurawski od 2010 roku jest mężem Romy Gąsiorowskiej. Wychowują w sumie trójkę dzieci.

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner