Maria Konarowska jest w ciąży
Instagram

Maria Konarowska pochwaliła się zdjęciem w bikini. Jej brzuszek jest coraz większy! Kiedy poród?

Maria Konarowska jest w ciąży
Instagram

Maria Konarowska niedawno ogłosiła, że już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. To właśnie tam najczęściej komunikuje się ze swoimi fanami i informuje ich o swoich najbliższych planach. Ostatnio na koncie aktorki pojawiły się nowe zdjęcia zrobione podczas jej urlopu. Maria Konarowska pozuje na nich w bikini. Uroczy widok!

Maria Konarowska w bikini chwali się ciążowym brzuchem

Maria Konarowska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Aktorka stara się nie pokazywać swojego partnera. Na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Maria Konarowska nie oparła się jednak pokusie i postanowiła relacjonować na Instagramie kolejne etapy swojej ciąży. 

No to idziemy sobie już razem osiemnasty tydzień 🙌🏻 Cztery i pół miesiąca poznawania siebie na nowo, odkrywania swoich uśpionych mocy i uczenia się akceptowania słabości. Uczenia się to jest w ogóle duuuuużo w ciąży... Jakie są, abo jakie były Wasze największe wyzwania? Moje do tej pory to nauka takiego totalnego zaufania i cierpliwości... poddanie się temu co się dzieje z pokorą i bez histerii 😋 staram się, bardzo, przyrzekam 🙋🏼‍♀️😁🤗 - napisała niedawno Maria Konarowska pod jednym ze swoich zdjęć. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to idziemy sobie już razem osiemnasty tydzień 🙌🏻 Cztery i pół miesiąca poznawania siebie na nowo, odkrywania swoich uśpionych mocy i uczenia się akceptowania słabości. Uczenia się to jest w ogóle duuuuużo w ciąży...Jakie są, abo jakie były Wasze największe wyzwania? Moje do tej pory to nauka takiego totalnego zaufania i cierpliwości...poddanie się temu co się dzieje z pokorą i bez histerii 😋 staram się, bardzo, przyrzekam 🙋🏼‍♀️😁🤗 . . #MomToBe #ciąża #18tc #dwupak #przyszlamama #instamama 😁🤰🏼#pregnant #pregnancydiary #18weeks #babyonboard #growing #happyme #marimaritravels #pregnantstyle #hellobelly #greece #halkidiki

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Obecnie Maria Konarowska wypoczywa na wakacjach w Grecji. Gwiazda "Azja Express" chętnie chwali się w sieci zdjęciami z urlopu. Na jednym z nich Maria Konarowska pozuje w bikini. Jej brzuszek jest już naprawdę spory! Ciekawe, czy urodzi chłopca? A może dziewczynkę?

Które polskie gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku?

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Już niedługo kolejne gwiazdy zostaną mamami. Joanna Krupa, Sylwia Grzeszczak, Katarzyna Warnke, Agnieszka Kaczorowska - to tylko kilka celebrytek, które szykują się właśnie do porodu. Trzymamy za nie kciuki!

Brzuszek Marii Konarowskiej jest już naprawdę spory. Aktorka nie zdradziła jednak, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko

Maria Konarowska pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie
Instagram

Na razie aktorka wypoczywa w Grecji i szykuje się do nowej roli w swoim życiu

Maria Konarowska pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie
Instagram

 

Więcej na temat Maria Konarowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08