Maria Konarowska o samopoczuciu po ciąży
Instagram

Maria Konarowska pokazała wózek córki! Znamy markę i cenę

Maria Konarowska o samopoczuciu po ciąży
Instagram

Maria Konarowska pochwaliła się zdjęciem ze spaceru, a przy okazji pokazała wózek swojej córeczki! Jaką "brykę" wybrała dla małej Gai? Maria Konarowska zaledwie kilka tygodni temu po raz pierwszy została mamą. Córka aktorki przyszła na świat pod koniec listopada. Niestety, już kilka dni po porodzie i powrocie do domu Maria Konarowska musiała wrócić do szpitala. Okazało się wówczas, że młoda mama bardzo źle znosi połóg. 

Do domu zostałam wypisana w miarę szybko, ZA szybko jak się okazało... z powodu ogromnego osłabienia musiałam wrócić do szpitala - pisała na Instagramie. 

Na szczęście Maria Konarowska i jej córeczka wróciły już do domu i teraz mogą cieszyć się chwilami spędzanymi razem. Ostatnio młoda mama zabrała małą Gaję na spacer. Aktorka pokazała zdjęcie ze wspólnego spaceru, a przy okazji pochwaliła się wózkiem córeczki!

Maria Konarowska wybrała śliczny wózek dla córeczki

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. W ostatnich miesiącach mamami zostały m.in. Joanna Krupa, Maria Dejmek, Anna Bardowska czy Joanna Jarmołowicz. Do grona szczęśliwych mam blisko miesiąc temu dołączyła również Maria Konarowska. Aktorka chętnie publikuje w sieci zdjęcia ze swoją córeczką. Ostatnio pokazała fanom fotkę ze spaceru z małą Gają! Spójrzcie na wózek dziewczynki!

Okazuje się, że Maria Konarowska przygotowała dla swojej pociechy wózek marki Mutsy. Za model Icon Vision Twilight Blue w wersji 2w1 (gondola i spacerówka) trzeba zapłacić ok. 3400 złotych. 

Zobaczcie sami, jak wygląda pierwsza "bryka" córeczki Marii Konarowskiej! Fajna? Naszym zdaniem bardzo!

Zobacz także: Maria Dejmek z "Barw szczęścia" pokazała wózek syna! Znamy markę i cenę

Maria Konarowska pochwaliła się wózkiem swojej córki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W temacie dawania sobie prezentów w mojej rodzinie, od dawna już, przestaliśmy być romantyczni i pytamy się wprost kto co chciałby dostać na gwiazdkę, imieniny, urodziny. Co się komu przyda, co będzie naprawdę potrzebne? Może odzieramy się lekko z elementu niespodzianki i zaskoczeń pod choinką, ale minimalizujemy za to sytuacje znoszenia do domu rożnego rodzaju durnostojek i rzeczy, z którymi nie wiadomo co zrobić. Zdarza się oczywiście, że wszyscy wiemy, że ktoś o czymś MAAAARZYYYY i robimy niespodziankę, ale z reguły, od jakiegoś czasu, rządzi jednak lista 🙌🏻 ✔️Dzisiaj, kiedy słyszę pytanie: „A co Ty byś chciała Marysiu, czego potrzebujesz?” to powiem wam, z ręką na sercu, a LUBIĘ prezenty 🤗😋🎁..., że NIC mi nie przychodzi do głowy. Wystarczy, że zerknę do wózka i niczego mi więcej nie trzeba. Mam wszystko❤️ Kiedy ją widzę, kiedy przytulam, kiedy czuję ją na piersi a jej rączka gładzi moją skórę, gdy słyszę to najsłodsze pod słońcem ciumkanie i jak jej serduszko bije obok mojego, mam wszystko...reszta... to tylko dodatki 🧚🏻‍♂️❤️ . . #mama #szczęście #miłość #pierwszespacery #spacer #córeczka #kocham #warszawa #mutsypolska @mutsy_polska @mutsyworld #momlife #happiness #love #motherhood #motheranddaughter 🥰#loveyoutothemoonandback

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

Aktorka została mamą pod koniec listopada

Maria Konarowska o samopoczuciu po ciąży
Instagram

 

Więcej na temat Maria Konarowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51